Volkswagen piereģistrē trīs jaunu krosoveru nosaukumus
Volkswagen rezervējis trīs jaunus nosaukumus T-Sport, T-Go un T-Coupe, kas paredzēti markas krosoveru klāsta papildinājumam.
Volkswagen piedāvājumā jau ir vairāki kompakti SUV ar līdzīgiem nosaukumiem (T-Cross, T-Roc), bet drīzumā tiem pievienosies modelis Nivus, kas sākumā startēs Brazīlijā, bet vēlāk nonāks arī citos pasaules tirgos. Iespējams, tieši šis modelis iegūs Eiropas pircējam vairāk saprotamo T-Go nosaukumu, kamēr T-Sport un T-Coupe apzīmētu kompaktā krosovera sportiskās un kupejveida modifikācijas.
Vēl ir versija par to, ka nosaukumi T-Sport un T-Coupe tiek rezervēti pilnīgi jaunai krosoveru saimei, ko izveidotu uz 2012.-2014.gada koncepta Taigun bāzes, ko Volkswagen joprojām nav pārvērtis par sērijveida modeli, lai gan agrāk plānoja to laist tirgū ar nosaukumu T-Track.
Nesen tika atklāti Volkswagen koncerna plāni, kas 2020.gadam paredzēja 34 jaunus modeļus, tostarp 12 krosoverus, astoņus hibrīdus un elektriskos modeļus.

Foto: Publicitātes attēls
LASI VĒL
- Ieilgusi stāvvietu jautājuma sakārtošana Rīgā (+ VIDEO)
- Ford GT uzstāda jaunu Nirburgringas rekordu amerikāņu auto (+ VIDEO)
- Pirmos dzērušos aiztur jau agri; reidi turpināsies (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 2.4.2026 Spānijā uz Ibizas salas: Dīzelis 1.919 un 95 benzīns 1.619 EUR (+ VIDEO)
- Rēzeknes novadā “Audi” vadītājs reibumā un bez tiesībām bēg no policijas (+ VIDEO)
- No 2. līdz 7. aprīlim – pastiprināta policijas klātbūtne uz ceļiem (+ VIDEO)
- Seši gadi bez rūpēm. Pagarinātā garantija Honda motocikliem (+ VIDEO)
- Kopš kara Tuvajos Austrumos sākuma gāzes cenas pieaugušas par aptuveni 70 %, naftas cenas — par 60 % (+ VIDEO)
- Solītais dīzeļdegvielas cenas samazinājums pagaidām nav novērojams (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 31.3.2026: Dīzelis 2.047 un 95 benzīns 1.747 EUR. Tas ir 30.6 EUR dārgāk uz bāku! (+ VIDEO)
