"Volkswagen" gadā plāno saražot 500 000 iecerēto mazcenas automašīnu
Vācijas autobūves uzņēmums "Volkswagen" plāno gadā saražot aptuveni pusmiljonu iecerēto mazcenas automašīnu modeļu.

Foto: Publicitātes foto
Atsaucoties uz kompānijas vadības izteikumiem, žurnāls norāda, ka "Volkswagen" direktoru valde tuvāko nedēļu laikā sniegs apstiprinājumu mazcenas automašīnas projekta īstenošanai.
Uzņēmuma preses pārstāvis komentārus šajā jautājumā gan sniegt atteicies.
"Volkswagen" vadītājs Martins Vinterkorns, pirms dažām nedēļām prezentējot kompānijas gada finanšu rezultātus, pavēstīja, ka šis projekts iegājis "finiša taisnē".
"Manager Magazin" raksta, ka plānotā mazcenas automašīna tiks pārdota ar jaunu zīmola nosaukumu, kas pievienosies "Volkswagen" grupas 13 zīmolu sarakstam.
Mazcenas automobiļa cena veidos 7500 eiro, un 2016.gada beigās vai 2017.gada sākumā tas tirdzniecībā nonāks Ķīnā.
Eiropā šo automašīnu pārdot nav paredzēts.
LASI VĒL
- Pēc desmit dienu darba jūrā šodien krastā atgriezās ledlauzis "Varma" (+ VIDEO)
- G-klases vadītājs Jūrmalā ietriecas barjerā un apgāžas (+ VIDEO)
- Šodien dzeltenais brīdinājums, bet vai bija pamatoti to izsūtīt un modināt cilvēkus (+ VIDEO)
- Vēja parku attīstība joprojām raisa plašas diskusijas (+ VIDEO)
- Ķīniešu zīmols Chery piesaka sevi ar vērienīgu autoizstādi (+ VIDEO)
- Vai auto motors ziemā pirms došanās ceļā ir jāuzsilda? Skaidro eksperti; iAuto.lv padoms un lasītāju pieredze (+ VIDEO)
- Igaunijā atvērts 17 kilometru garš jūras ledus ceļš starp Hījumā un Sāremā salām (+ VIDEO)
- Mazāks, jautrāks, lētāks. Braucam ziemā ar jauno Volkswagen T-Roc? (+ VIDEO)
- Elektromobilis katram. Braucam ar jauno MG S5 (+ VIDEO)
- Plus 45%. Moller Baltic atzīmē veiksmīgāko gadu uzņēmuma vēsturē (+ VIDEO)
