Video atklāj Volkswagen vismazāko SUV (+ VIDEO)
Dažas dienas pirms oficiālās pirmizrādes Volkswagen publicējis jaunu video, kas atklāj kompānijas vismazākā krosovera T-Cross interjera un eksterjera detaļas.
Video redzams, ka Volkswagen T-Cross ieguvis diožu lukturus, ciparu mērinstrumentus, kombinēto sēdekļu apdari un divkrāsu riteņu diskus.
Reklāmas kampaņas laikā Volkswagen uzsvēra, ka T-Cross kļūs par drošāko automobili savā segmentā. Jau bāzes versijā tas būs aprīkots ar plašu klāstu elektronisko palīgu, tostarp ar proaktīvo pasažieru aizsardzības sistēmu, līdzīgi kā Arteon un Touareg. Aprīkojumā būs arī joslas uzturēšanas palīgs un City Emergency Braking System ārkārtas bremzēšanas sistēma ar gājēju atpazīšanas funkciju.
Volkswagen vismazākajam krosoveram būs piecas aprīkojuma komplektācijas un garenvirzienā pārbīdāms aizmugures sēdeklis. Automobilis būs apveltīts ar 455/1281 litru bagāžas telpu, 18 collu riteņu diskiem, multimediju sistēmu (8 collu ekrāns), bezvadu viedtālruņa uzlādes funkciju, četrām USB ligzdām, 300 vatu Beats Audio audio sistēmu.
Zināms, ka motoru piedāvājumā iekļauts trīscilindru benzīna agregāts ar 1,0 litru tilpumu (95 un 115 Zs), jaudīgs benzīna turbo motors ar 150 Zs, kā arī 1,6 litru 95 Zs (250 Nm) dīzeļdzinējs. Transmisiju izvēlē – piecu un sešu pakāpju mehāniskā pārnesumkārba, kā arī DSG divsajūgu robotizētā pārnesumkārba.
Volkswagen T-Cross oficiālā pirmizrāde notiks 25.oktobrī.
LASI VĒL
- VIDEO EKSPERIMENTS: Apdzenot kravas auto ar mikroautobusu – “dūša papēžos”; teju visi šoferi apdzīšanas manevru veic potenciāli bīstami (+ VIDEO)
- Kāpēc “Renault 4” konkursā “Latvijas Gada auto 2026” palika “Renault 5” ēnā (+ VIDEO)
- Kopā ar Goodyear. Cooper riepas atgriežas ar jauniem modeļiem (+ VIDEO)
- Kā rīkoties, ja uz ceļa pēkšņi izskrien dzīvnieks? Skaidro speciālisti (+ VIDEO)
- Ceļu satiksmes drošības padome nosaka prioritātes šim gadam (+ VIDEO)
- Mazs, bet nepatīkams negadījums Dubultu prospektā pie kura vainojama ir arī nepietiekama infrastruktūra (+ VIDEO)
- Gatavojiet hronometrus! FIA ECO rallija kausa posms šogad notiks arī Latvijā (+ VIDEO)
- Spānijā dīzelis ir lētāks par 43,8 centiem!? Dīzelim Latvijā cena 2.117, bet Spānijā 1.679 EUR 25.03
- Kā izskatās jaunā Toyota RAV4? No 40 500 līdz 56 000 EUR. Jaudīgākā versija ar 2.5L spraudņhibrīdu (+ VIDEO)
- Tas ir wow ! Skandi Motors atskatās uz 25 gadiem Latvijā (+ VIDEO)
