Vecumnieku novadā automašīna ietriecas kokā
Latvijā 17.05.2015 reģistrēti 29 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši pieci cilvēki.
Vakar Vecumnieku novadā, vieglajai automašīnai ietriecoties kokā, cietis tās vadītājs.
Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja, ka Liepkalnos 1974.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "VW Golf", netika galā ar vadību, nobrauca no ceļa un ietriecās kokā. Negadījumā cieta transportlīdzekļa vadītājs, kurš ar traumām tika nogādāts slimnīcā.
LETA jau ziņoja, ka vakar ap plkst.18 Rīgā, Maskavas un Taisnās ielas krustojumā, autobuss "Setra", kuru vadīja 1950.gadā dzimis vīrietis, iebrauca ceļa alumīnija konstrukcijā. Negadījums notika, jo šoferim pēkšņi bija radušās problēmas ar sirdsdarbību. Negadījumā cieta autobusa vadītājs, kuram mediķi konstatēja klīnisko nāvi, bet pēc reanimācijas pasākumiem vīrieti izdevās atdzīvināt un viņš tika nogādāts slimnīcā.
Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 29 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši pieci cilvēki. Rīgas reģionā reģistrētas 11 avārijas, kurās cietis viens cilvēks.
LASI VĒL
- Vai ir pieļaujama veloceliņa izbūve 38 centimetru attālumā no mājas sienas? (+ VIDEO)
- BMW R 1300 RT motocikla cena no 22 890 EUR ar 1300 cm3, 145 ZS, 4.9 l uz 100 km un 281 kg (+ VIDEO)
- Izmērs atsver visu. Kāds ir krosovers Omoda 9? (+ VIDEO)
- Eksperti: Lāču ieklīšana pilsētvidē ir likumsakarība; kā rīkoties? (+ VIDEO)
- Rīgā atklāj jaunu tramvaja līnijas posmu un mobilitātes punktu “Ķengarags” (+ VIDEO)
- Kur un kādu krāsu atstarotāji uz auto virsbūves liedz iziet tehnisko apskati? (+ VIDEO)
- Kas tu tāds? Negaidīta tikšanās ar pilnībā elektrisku Suzuki Vitara (+ VIDEO)
- La Liga. Pirmais brauciens ar elektrisko Cupra Raval (+ VIDEO)
- Priekšpiedziņas atgriešanās. Jaunā Subaru Uncharted salīdzinošais tests (+ VIDEO)
- Uz ceļiem mirušo bērnu statistiku jau gadiem neizdodas būtiski samazināt; mazā Mika traģēdija (+ VIDEO)
