Valsts policija šogad Kapsēdē fiksējusi aptuveni 80 ātrumpārkāpējus

Foto: iAuto.lv
VP | 13.05.2022

Aizvakar, 11.maijā ap pulksten 12.40 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas patrulēja Dienvidkurzemes novadā, Medzes pagastā, Kapsēdē, kur uz autoceļa "Ventspils – Grobiņa" fiksēja automašīnu "Opel", kuras vadītāja vietā, kur atļauts pārvietoties ar 50 kilometriem stundā, pārvietojās ar 99 kilometriem stundā, tādējādi pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu par 49 kilometriem stundā.

Šogad ir fiksēti vairāki pārkāpumi, kur šoferi, iebraucot Kapsēdē, neievēro ceļa zīmi “Apdzīvotas vietas sākums”. Arī maija sākumā kāds automašīnas “SCANIA” šoferis Kapsēdē pārvietojās ar ātrumu 95 kilometriem stundā, automašīnu “Mercedes Benz” vadītāji – ar 99 kilometriem stundā un 97 kilometriem stundā.

Kopumā šogad minētajā ceļa posmā ir fiksēti aptuveni 80 ātrumpārkāpēji, no kuriem dažos gadījumos vadītāji ātrumu ir pārsnieguši vairāk par 51 kilometru stundā, kas nozīmē, ka sods šādos gadījumos ir tiesību izmantošanas aizliegums.

Atgādinām, ka uz autoceļa “Grobiņa – Ventspils” pie Kapsēdes ir ceļa zīme ”Apdzīvotas vietas sākums”, kas nozīmē, ka atļautas braukšanas ātrums ir 50 kilometri stundā.

Valsts policija aicina vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana apdraud ne tikai paša transportlīdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību.

Foto: iAuto.lv