Valsts policija aicina atsaukties attēlos redzamo velosipēdu īpašniekus (+ FOTO)
Foto: Publicitātes attēls
Valsts Policija | 24.10.2019
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Brasas iecirknī ir nogādāti vairāki velosipēdi, kas, iespējams, ir zagti.
Valsts policija aicina iedzīvotājus apskatīt šo velosipēdu fotogrāfijas un atsaukties to likumīgos īpašniekus, zvanot darba dienās no pulksten 08.00 līdz 16.30 pa tālruņa numuru 67030675 vai 67030634, vai arī jebkurā diennakts laikā pa tālruņa numuru 67085980 vai 110!


Foto: Publicitātes attēls

LASI VĒL
- Francijā zemu lidojošas lidmašīnas pārsteidz atpūtniekus pludmalē (+ VIDEO)
- Talsu novads: Nepieciešams miljons un 4-5 mēneši autoeļa atjaunošanai (+ VIDEO)
- Ražas sezona sākusies: uz ceļiem pieaug lauksaimniecības tehnikas intensitāte, autovadītāji aicināti būt uzmanīgi (+ VIDEO)
- Bīstami deformētā konstrukcija K. Ulmaņa gatvē: iAuto.lv jautā - Rīgas pašvaldība atbild (+ VIDEO)
- Trešās paaudzes Audi Q7 būs arī ar sešām sēdvietām (+ VIDEO)
- 3,59 l/100 km: Renault Clio hibrīds nobrauc vairāk par 1000 km ar vienu uzpildi
- Pārrautā Dursupes dzirnavezera aizsprosta ūdeņi appludina arvien tālākas apkaimes (+ VIDEO)
- Uzņēmēji aicina premjerus uzņemties politisko atbildību par “Rail Baltica” īstenošanu (+ VIDEO)
- Pēc intensīvajām lietavām Talsu novadā izskaloti vietējie ceļi; slēdz autoceļa Sloka-Talsi posmu (+ VIDEO)
- Ķīniešu elektromobilis pazaudē motoru (+ VIDEO)
