Vakar uz Bauskas šosejas notikušajā avārijā viegli cietuši divi cilvēki

Vakar notikušajā ceļu satiksmes negadījumā uz Bauskas šosejas ir iesaistītas piecas automašīnas un viegli cietuši divi cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.
LETA jau ziņoja, ka autoceļa A7 Bauska-Rīga 30.kilometrā šovakar notika ceļu satiksmes negadījums, kura dēļ uz šosejas tika daļēji bloķēta satiksme abos virzienos.
Policija izsaukumu uz notikuma vietu saņēma ap plkst.18.20. Pēc sākotnējas informācijas, negadījumā ir divi cietušie, kuriem nav bijusi nepieciešama hospitalizācija.
Negadījumā iesaistīta viena "Mercedes Benz", viena "Toyota" un divas "Audi" vieglās automašīnas, kā arī autobuss "Setra".
Šobrīd atbildīgie dienesti strādā notikuma vietā, lai pēc iespējas ātrāk atbrīvotu brauktuvi, jo ceļu satiksmes negadījuma dēļ satiksme negadījuma vietā joprojām ir apgrūtināta un ir stipri lēnāka.

Foto: iAuto.lv
LASI VĒL
- Komforta paraugs. Pirmais brauciens ar jauno Citroen C5 Aircross (+ VIDEO)
- Kā tālbraucēji pierod pie jaunās kārtības uz Latvijas austrumu robežas? (+ VIDEO)
- Liepājā policija veic satiksmes uzraudzību ar drona palīdzību (+ VIDEO)
- Tauta ziņo: krustojums pie Sēlijas ciema ir satiksmei nedrošs (+ VIDEO)
- iAuto.lv noskaidro, cik maksā Audi pagarinātā versija Ķīnā (+ VIDEO)
- Yangwang U9 Xtreme – pirmais elektriskais auto, kas ātrāks par 7 minūtēm Nirburgringā (+ VIDEO)
- Apturēts 13 gadīgs jaunietis, kurš ar vecāku automašīnu bēga no policijas (+ VIDEO)
- Pēc sadursmes ar meža dzīvnieku autovadītājam ir pienākums ziņot Valsts meža dienestam (+ VIDEO)
- Nepieredzējis BMW vadītājs izraisa avāriju (+ VIDEO)
- Augstākā klase no Ķīnas. Izmēģinām jauno XPeng G9 (+ VIDEO)