Vakar Inčukalna novadā avārijā cietuši četri bērni
Negadījumā cietuši automašīnas pasažieri - 2000.gadā dzimis puisis un 2010., 2002. un 2001.gadā dzimušas meitenes.
Vakar Inčukalna novadā ceļu satiksmes negadījumā cietuši četri bērni, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.
Negadījums noticis ap plkst.21.50 uz Vidzemes šosejas pie pagrieziena uz Inčukalnu, kur 1977.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "Mazda" iebraucis kokā. Negadījumā cietuši automašīnas pasažieri - 2000.gadā dzimis puisis un 2010., 2002. un 2001.gadā dzimušas meitenes.
Beverīnas novada Trikātas pagastā 1968.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Mazda", visticamāk, būdams alkohola reibumā, nav ticis galā ar spēkrata palīdzību un nobraucis no ceļa braucamās daļas. Negadījumā cietis automašīnas vadītājs, kurš nogādāts slimnīcā. Tāpat ir bojāta automašīna un vēl divi koki.
Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 42 ceļu satiksmes negadījumi, no tiem 16 Rīgas reģionā. Negadījumos kopumā cietuši 10 cilvēki, Rīgas reģionā - deviņi.

Foto: iAuto.lv
LASI VĒL
- Pētnieki nākuši klajā ar inovatīvu ieceri, kā uzlabot gaisa kvalitāti (+VIDEO)
- Vairāk uzticamu auto. Kādus spēkratus piedāvā Morecar? (+ VIDEO)
- Reids Jēkabpilī: nodilušu riepu dēļ zaudē auto numura zīmes (+ VIDEO)
- DBS direktors: Autovadītājiem jāuzlabo distances ievērošana, bremzēšana un stūrēšana (+ VIDEO)
- Brauca no medībām, iebrauca pretējā joslā - noskaidrots, kā notika traģiskā avārija ar trim bojāgājušajiem Tukuma novadā (+ VIDEO)
- Kā ir mainīta satiksmes organizācija A7 šosejā Ķekavas virzienā 9.1.2026? Krietni labāk, bet par īsu (+ VIDEO)
- Pārtrauc nelikumīgo sodīšanu ar Jūrmalas domes un Latvijas Mobilais Telefons luksofora kameru (+ VIDEO)
- Elektrisko Dacia Spring var nopirkt par 11 900 eiro, bet – Vācijā un ar īpašiem nosacījumiem
- Bentley pa 20k! VW beigu sākums? Latvijas Gada Auto - Cupra! Auto podkāsts MAUCAM EP5 (+ VIDEO)
- Jēkabpilī atvērta ledus trase; Rēzeknē notiek bezmaksas ziemas braukšanas nodarbības (+ VIDEO)
