Uzsākta CSDD klientu apkalpošanas centra būvniecība arī Daugavas labajā krastā
Ar pamatakmens iemūrēšanu šodien oficiāli uzsākta Daugavas labā krasta Ceļu satiksmes drošības direkcijas klientu apkalpošanas centra celtniecība un turpināta blakus esošā Rīgas Motormuzeja vērienīgā rekonstrukcija.
Daugavas labā krasta CSDD klientu apkalpošanas centrs būs analogs pašreiz esošajam centram Bauskas ielā un to plānots veidot par vadošo direkcijas reģistra vietu, norādīja direkcijas valdes priekšsēdētājs Andris Lukstiņš. Viņš arī atzina, ka līdz ar virkni jauno funkciju direkcijai Bauskas un Miera ielu telpās kļūst par šauru.
Jauna klientu apkalpošanas centra būvniecības un padomju laikos tapušās Motormuzeja ēkas rekonstrukcijas nepieciešamību uzsvēra arī satiksmes ministrs Anrijs Matīss.
"Skonto būves" valdes priekšsēdētājs Guntis Rāvis, piedaloties pamatakmens iemūrēšanā, norādīja, projekts tiks pabeigts laikā un labā kvalitātē un atzina, ka to būvēt ir interesanti, jo projekts ir ar savdabīgu fasādes apdari.
Rīgas Motormuzeja rekonstruējamās ēkas platība ir 7700 m2, jaunbūve – 3000 m2. Plānots, ka būvdarbi tiks pabeigti nākamā gada vasarā, savukārt muzejs apmeklētājiem durvis vērs 2014.gada otrajā pusē.

Foto: Publicitātes foto
LASI VĒL
- KEM: Latvijai jābūt gatavai kritisko pakalpojumu nodrošināšanai dažādu apdraudējumu gadījumā (+ VIDEO)
- Katrs var uzzināt, kādi dati nozagti CSDD kiberuzbrukumā
- Mēs esam ielās! Rīgā Mežciemā oficiāli atklāts Omoda un Jaecoo autosalons (+ VIDEO)
- Pēc vētras pašvaldības plāno iegādāties jaunus ģeneratorus (+ VIDEO)
- Ilgi gaidītais krosovers KIA Seltos ierodas Latvijā(+ VIDEO)
- ES tiesas tiesnese par CSDD datu noplūdi: Cilvēkiem ir tiesības uz kompensāciju par morālo kaitējumu (+ VIDEO)
- Tesla Cybertruck statiskais apskats, kāpēc tas nav izdevies modelis. Vai arī tu nepiekrīti? (+ VIDEO)
- Ko esam mācījušies no postošās vētras? (+ VIDEO)
- Vienīgais savā klasē. Kāds ir modernizētais Peugeot 408 ?(+ VIDEO)
- CSDD kavējies ziņot par datu noplūdes incidentu (+ VIDEO)
