Ukrainā aiztur labdarības organizācijas vadītāju par humānās palīdzības automašīnu pārdošanu (+ VIDEO)
Foto: Ekrānbilde no Youtube.com
LTV Ziņu dienests | 06.09.2025
Ukrainas likumsargi Viņņicā aizturējuši vietējās labdarības organizācijas vadītāju, kura pārdevusi humānās palīdzības automašīnas. Tās Ukrainā ievestas kā ziedojums armijai frontē. Iepriekš šī palīdzības organizācija bija saņēmusi arī Latvijas ziedotās neatliekamās medicīniskās palīdzības mašīnas.
LASI VĒL
- Pēc intensīvajām lietavām Talsu novadā izskaloti vietējie ceļi; slēdz autoceļa Sloka-Talsi posmu (+ VIDEO)
- Ķīniešu elektromobilis pazaudē motoru (+ VIDEO)
- Mārtiņa Seska, Renāra Franča noslēdzošais brauciens SS18 WRC Delfi Igaunijas rallijā - 7.vieta 19.07 (+ VIDEO)
- Lielais Toyota tramplīns SS15 WRC Delfi Igaunija rallijā 18.07.2026. Vadošo pilotu tālākie lēcieni (+ VIDEO)
- WRC Delfi rallijs Igaunija: vadošo pilotu talākie lēcieni SS10 ātrumposmā - 18.07.2026 (+ VIDEO)
- Seska ekipāža Igaunijas rallija kopvērtējumā zaudē vienu pozīciju; Latvijas fani uzmundrina Mārtiņu Sesku un Renāru Franci pirms starta WRC Delfi rallija Igaunijā (+ VIDEO)
- Labas ziņas! Izbraucot no SIVA, ir uzlikta ceļa zīme, kas informē par vienvirziena kustību Dubultu prospektā (+ VIDEO)
- Prieks, ka beidzot ceļu būvnieki beidz "ākstīties" ar 30 km/h ātruma ierobežojumiem un ir 50 km/h (+ VIDEO)
- Bārbeles–Ozolaines ceļa remonts ieilgs tilta sliktā stāvokļa dēļ (+ VIDEO)
- Aktuālā situācija Rīgas dzelzceļa stacijā. Kā izskatās iesāktais dzelzceļa tilts pār Daugavu 15.7.26 (+ VIDEO)
