UAZ laiž klajā Patriot „mednieku” versiju (+ FOTO)

Foto: Ekrānbilde no Vk.com
iAuto | 13.06.2021

Krievijas apvidus automobiļu ražotājs UAZ prezentējis apvidus auto Patriot versiju Охотник (Mednieks).

Ražotājs parādījis kāda izskatīsies jaunā versija un piebildis, ka to ražos sadarbībā ar kādu no saviem partneriem, neatklājot tā vārdu un nenosaucot arī cenu.

Mednieku versijas pamatā ir Patriot visdārgākā komplektācija Lux Premium Automat un no rūpnīcas ražojuma tā atšķiras ar sānu kāpšļiem, Raptor virsbūves apakšas  aizsargiem, BFGoodrich All-Terrain T/A riepām un vinču. Komplektu papildina ekspedīciju jumta bagāžnieks ar diožu papildgaismām, kāpnītēm un dažādiem instrumentiem, bet bagāžnieka funkcionalitāti uzlabo vairāki aizslēdzami nodalījumi.

UAZ Patriot aprīkots ar ZMZ PRO 150 Zs (235 Nm) motoru, kas darbojas kombinācijā ar Francijā ražotu sešu pakāpju automātisko pārnesumkārbu 6L50 Punch Powerglide, savukārt Lux Premium Automat komplektācija ietver kruīza kontroli, klimata kontroli, visu sēdekļu, stūres un vējstikla apsildi, kā arī multivides kompleksu skārienekrānu un sešiem skaļruņiem. Aprīkojuma sarakstā ir arī elektriski regulējami un apsildāmie ārējie spoguļi, virsbūves krāsas durvju rokturi, gaisa kondicionieris, priekšējie drošības spilveni un LED dienas gaitas gaismas.

 

 

Foto: Ekrānbilde no Vk.com