Traģisko avāriju uz Liepājas šosejas izraisījusi autovadītāja ar viltotām tiesībām

Foto: iAuto.lv
Nozare.lv | 21.09.2022

Autovadītāja, kuras izraisītajā avārijā šovasar uz Liepājas šosejas gāja bojā divi citi transportlīdzekļu vadītāji, izmantojusi viltotas braukšanas tiesības, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā (VP).

VP izmeklēšanas laikā noskaidrots ka, 8.jūlijā Babītes pagastā 1987.gadā dzimusī sieviete ar viltotu autovadīšanas apliecību vadīja transportlīdzekli "Chrysler Sebring" un, veicot apdzīšanu, izraisīja sadursmi ar tajā pašā virzienā braucošu kravas auto "Mercedes Benz Actros" savienojumā ar puspiekabi un pretējā virzienā braucošu degvielas vedēju "Scania".

Transportlīdzekļu sadursmes rezultātā "Scania" iebrauca pretējā braukšanas kustības joslā, kur notika sadursme ar automašīnu "Renault Espace".

Pēc sadursmes "Scania" apgāzās un tās cisterna uzkrita virsū automašīnai "Volvo XC90". Ceļu satiksmes negadījuma vietā no gūtajiem miesas bojājumiem mira automašīnu "Renault" un "Volvo" vadītāji.

Izmeklēšana kriminālprocesā pabeigta 20.septembrī, un lieta nodota Daudznozaru specializētai prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai pēc diviem Krimināllikuma pantiem - par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu, ja tā izraisījusi divu vai vairāku cilvēku nāvi, kā arī par viltota dokumenta izmantošanu.

LETA jau rakstīja, ka avārijā pieci cilvēki guva dažādas traumas un no "Scania" cisternas izlija aptuveni 20 tonnas degvielas.

Foto: iAuto.lv