Traģiskā avārija Mārupē - jauna informācija
Mārupē trešdien pēc pakaļdzīšanās divu automašīnu sadursmē gājis bojā cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts policija.
Policija, reaģējot uz iedzīvotāju lūgumu, vakar, 5.aprīlī, Mārupes novadā veica satiksmes kontroli. Tās laikā policisti konstatēja automašīnu "Audi A6", kas brauca pa pretējo braukšanas joslu un pārkāpa ātrumu par aptuveni 20 kilometriem stundā.
Policijas ekipāža apgriezās un aicināja transportlīdzekļa vadītāju apstāties. Reaģējot uz policistu norādēm, 1978.gadā dzimušais "Audi A6" vadītājs samazināja ātrumu un gandrīz apstājās, taču tad pēkšņi to paātrināja un tuvākajā līkumā - Rožu ielā - nespēja savaldīt transportlīdzekli, kā rezultātā notika frontāla sadursme ar pretī braucošo automašīnu "Audi A6 Avant", kuras vadītājs gāja bojā notikuma vietā.
Savukārt "Audi A6" vadītājs ar dažādām traumām nogādāts medicīnas iestādē.
Policijā sākts kriminālprocess un turpinās izmeklēšana, tostarp tiks izmeklēts, vai "Audi A6" vadītājs ir bijis alkohola reibumā.
Tikmēr Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) aģentūru LETA informēja, ka dienests saņēma izsaukumu uz Alūksnes novada Pededzes pagastu par negadījumu, kurā iesaistīti divi autobusi un iespiests viens cilvēks.
Izmantojot hidrauliskos instrumentus, ugunsdzēsēji cilvēku atbrīvoja un nodeva mediķiem. Notikumā cieta vēl septiņi cilvēki.
LASI VĒL
- Situācija ar autoskolas braukšanas instruktoru: kā pareizi jāstūrē? (+ VIDEO)
- Lētākais Cupra elektroauto Raval. Kas jauns Cupra ēdienkartē ? (+ VIDEO)
- Kā ar "Rail Baltica" būvi veicas Lietuvai? (+ VIDEO)
- 1156 Zs un uzlāde 5 minūtēs: Ķīnas zīmols Denza startē Eiropas tirgū ar diviem modeļiem
- Vai, pārbaudot alkohola koncentrāciju izelpā, policijas rīcība nav ne ekoloģiska, ne ekonomiska? (+ VIDEO)
- Cenu izmaiņas degvielas uzpildes stacijās notiek ar nobīdi (+ VIDEO)
- Autoceļu būvētāji: Izmaksu straujā kāpuma dēļ ceļu būvnieki nevar īstenot paredzētos darbus (+ VIDEO)
- Dīzeļa cena šodien paliek maksimumā. Degvielas cenas 8.4.26: Dizelis 2.127 un 95 benzīns 1.837 EUR (+ VIDEO)
- Subaru izbrauks - arī elektrisks. Pirmais brauciens ar jauno E-Outback (+ VIDEO)
- Satiksme Hormuza šaurumā nav atjaunota (+ VIDEO)
