Tikai 75 vienības – Audi īpašā sērija testu prototipa izskatā (+ FOTO)

Foto: Audi
iAuto | 16.03.2023

Audi izstrādājis īpašo modeli RS e-tron GT project_513/2, kas atšķirsies ar sērijveida modelim neparastu dizainu, imitējot izstrādes laikā izmantoto testu prototipu.

Vācijas autobūves uzņēmums Audi izstrādājis īpašo modeli RS e-tron GT project_513/2, kas tiks izlaists 75 eksemplāros, visas automašīnas paredzot ASV tirgum.

Vizuāli tie atgādina RS e-tron GT prototipus, kas apceļoja pasauli testu programmas ietvaros, savukārt versijas nosaukums ir atsauce uz modeļa rūpnīcas apzīmējumu agrīnā izstrādes stadijā: cipari norāda segmentu, paaudzi un virsbūves stilu.

No standarta modeļa tie atšķiras ne tikai ar “kamuflāžas” krāsojumu, bet arī ar 21 collu riteņiem, keramikas bremžu elementiem un Audi logotipa apļiem, kas šajā gadījumā krāsoti sarkani.

Interjers ir dekorēts ar oglekļa šķiedras fragmentiem un grafikām, kas atkārto virsbūvi sedzošos maskējošos rakstus. Tie uzklāti, izmantojot "daļējas matēšanas" metodi, un galvenokārt ar rokām. Īpašās versijas sēdekļi ir apvilkti ar nappa ādu, galvas balstiem izmantota Dinamica mikrošķiedra, bet uzraksti "project_513/2" ir atrodami uz vidējā roku balsta un multivides ekrāna.

Standarta aprīkojumā ietilpst Matrix priekšējie lukturi ar lāzera tālajām gaismām, oglekļa šķiedras jumts, šasija ar piestūrējošiem aizmugures riteņiem, Power Steering Plus elektromehāniskais stūres pastiprinātājs.

RS e-tron GT project_513/2 divu motoru spēkstacija attīsta 646 Zs, var nodrošināt maksimālo ātrumu 250 km/h un paātrinājumu līdz simtam 3,3 sekundēs, savukārt vilces baterija bez papildu uzlādes ļaus ceļot līdz 370 km.

Īpašās versijas cena ir 179 900 USD.

Foto: Audi