Tiek uzsākti remontdarbi vēl sešos valsts autoceļu posmos
Šonedēļ tiks uzsākti remontdarbi sešos valsts ceļu posmos, divi no tiem ir galvenās nozīmes autoceļi.
Šonedēļ tiks uzsākti remontdarbi sešos valsts ceļu posmos, divi no tiem ir galvenās nozīmes autoceļi.
Tiks uzsākta Ainažu šosejas (A1) seguma atjaunošana posmā no Vidzemes šosejas līdz Baltezera beigām, būvdarbus veiks SIA Lemminkainen Latvija, investīciju apjoms ir 1,697 miljoni eiro, darbi tiks pabeigti līdz augusta vidum. Daugavpils šosejas seguma atjaunošanas darbus Krāslavas novadā veiks SIA Binders, investīcijas šajā objektā ir 1,828 miljoni eiro un darbi notiks līdz septembra nogalei. Pagaidām vēl šajos būvobjektos būtiski satiksmes ierobežojumi nav paredzēti.
Reģionālo un vietējo ceļu tīklā šonedēļ asfaltēto segumu atjaunošanas darbi sākas uz a/c Alūksne–Ape (P39) no 3. līdz 8. km, a/c Litene–Alūksne (P43) no 17. līdz 29.km un a/c Bārdaskrogs-Krabi (V381) Alūksnes novadā. Būvdarbus veiks SIA Lemminkainen Latvija, investīcijas objektā ir 204 tūkstoši eiro un darbus plānots paveikt jūnijā.
Pierīgā uzsāks būvdarbus uz a/c Mežvidi-Baldone (P91) divu kilometru garumā līdz pat Baldonei, tos veiks SIA Strabag, līguma cena ir 39 tūkstoši eiro, darbi tiks pabeigti līdz jūnija beigām. Savukārt Rundāles apkārtnē sāksies remontdarbi divās dažādās vietās ceļa Dobele–Bauska (P103) posmā no Jāņukroga līdz Saulainei. Arī tos veiks SIA Strabag, līguma cena ir 240,3 tūkstoši eiro, un tiem jābūt pabeigtiem līdz jūlija vidum.
LASI VĒL
- Vai ir pieļaujama veloceliņa izbūve 38 centimetru attālumā no mājas sienas? (+ VIDEO)
- BMW R 1300 RT motocikla cena no 22 890 EUR ar 1300 cm3, 145 ZS, 4.9 l uz 100 km un 281 kg (+ VIDEO)
- Izmērs atsver visu. Kāds ir krosovers Omoda 9? (+ VIDEO)
- Eksperti: Lāču ieklīšana pilsētvidē ir likumsakarība; kā rīkoties? (+ VIDEO)
- Rīgā atklāj jaunu tramvaja līnijas posmu un mobilitātes punktu “Ķengarags” (+ VIDEO)
- Kur un kādu krāsu atstarotāji uz auto virsbūves liedz iziet tehnisko apskati? (+ VIDEO)
- Kas tu tāds? Negaidīta tikšanās ar pilnībā elektrisku Suzuki Vitara (+ VIDEO)
- La Liga. Pirmais brauciens ar elektrisko Cupra Raval (+ VIDEO)
- Priekšpiedziņas atgriešanās. Jaunā Subaru Uncharted salīdzinošais tests (+ VIDEO)
- Uz ceļiem mirušo bērnu statistiku jau gadiem neizdodas būtiski samazināt; mazā Mika traģēdija (+ VIDEO)
