Tavs Auto TV tests: Volkswagen ID.3 (+ VIDEO)

Foto:
Tavs Auto TV | 29.09.2023

Ieraudzījis pasauli nu jau vairāk nekā pirms 4 gadiem (2019.gada Frankfurtes motoršovā), ID.3 bija pirmais šīs kompānijas modelis, kurš aizsāka patiesu elektrifikācijas gājienu Volkswagen grupas rūpnīcu gaiteņos.


Arī pirms tam VW produktu paletē jūs varējāt atrast daļēji elektrificētus vai 100% elektriskus braucamos, bet tieši ID.3 bija pirmais auto, kurš (ja varam tā teikt) bija radīts no nulles. Tas nebija Golf ar milzīgu akumulatoru; tas bija īsts elektroauto, kurš izstrādāts, par pamatu ņemot MEB modulāro platformu - un pirmais ID saimes auto šis kompānijas vēsturē! Šodien TAVS AUTO TV tuvāk aplūkosim otrās paaudzes VW ID.3.

 

Mūsu šodienas viešņa, šķiet, nekad neatrodas vienā punktā – ne ģeogrāfiski, ne savā attīstībā. Strādājusi gan par angļu valodas skolotāju bērnudārzā, gan kurpju dizainera asistenti, arī radio, bārā un uz modes skatuvēm… Māra Sleja ir modele (kaut par tādu sevi pašlaik īsti vairs nesauc..), raidījumu vadītāja un 2 bērnu mamma. Radio pieci.lv (ar ko daudzi Māru asociē) nestrādā jau vairāk par gadu; aktīvi vada un moderē pasākumus, kā arī pievienojusies TV3 humora raidījuma „Nu, nopietni?” komandai. Un vēl Māra pašlaik lekcijās mācās par „intimitātes koordinatoru”.