Tas bija pašnāvības mēģinājums: Tesla nogāžas no 76 metru augstuma; pasažieri izdzīvo (+ VIDEO)
ASV, kāda ģimene piedzīvojusi smagu avāriju ar Tesla Model Y nobraucot no ceļa un nogāžoties no 76 metru augstuma.
Avārija notikusi 30 kilometrus uz dienvidiem no Sanfrancisko, līkumotā ceļa posmā uz Pacific Coast Highway maģistrāles. Kāds cits autovadītājs, kas redzēja Tesla brīdi pirms avārijas policijai liecināja, ka “jau nodomājis, ka krosovers iebrauc līkumā pārāk lielā ātrumā”, un, paskatoties spogulī, viņš redzējis, ka mašīna pārbrauc pāri malai.
Pēc policijas informācijas, krītot no 76 m augstās klints, elektroautomobilis vairākas reizes apgāzies un nokritis okeāna krastā, netālu no ūdens malas. Automašīnā brauca četri vienas ģimenes locekļi: 42 gadus vecais automašīnas vadītājs un viņa sieva (42), kā arī abi viņu bērni, 4 gadus veca meitenīte un 9 gadus vecs zēns.
Glābšanas operācijas gaitā no mašīnas vraka izvilka un ar virvju palīdzību atpakaļ uz ceļa nogādāja abus bērnus, bet pieaugušo glābšana notika ar helikopteru, kura pilotam nācās krietni riskēt slikto laika apstākļu dēļ.
Izmeklēšanā noskaidrojās, ka ģimenes tēvs ar automašīnu no ceļa nobraucis apzināti, jo vēlējies nogalināt sevi un savus ģimenes locekļus.
Policija izdevusi rīkojumu par vīrieša apcietināšanu, vainojot viņu par slepkavības mēģinājumu un izmeklēšana noskaidros traģiskā atgadījuma iemeslus.

Foto: Ekrānbilde no Youtube.com
LASI VĒL
- 3 automobiļu sadursme uz Dienvidu gaisa pārvada. Metāllūžņu vedējs kā pirmais un aiz tā rindiņā (+ VIDEO)
- iAuto tests: Japānas sedans "Lexus ES" uzsāk savu cīņu ar Vācijas premium smagsvariem (+ VIDEO)
- 8 cilindri un 6 litri. Corvette Stingray norauj jumtu (+ VIDEO)
- Latvijā pirmo reizi viesosies FIA ekorallija kauss (+ VIDEO)
- Toyota bZ4X Touring. Latvijas apstākļiem labākais elektriskais ? (+ VIDEO)
- Šorīt (1.07.2026) notika ceļu satiksmes negadījums starp motociklu un busiņu uz Vanšu tilta (+ VIDEO)
- Rēzeknes novadā jaunietis ar zagtu auto bēg no policijas (+ VIDEO)
- Ugunsgrēks izposta noliktavu Rīgā 3500 kvadrātmetru platībā (+ VIDEO)
- Augstākās bīstamības ugunsgrēks Pārdaugavā; uzbrauktuve no Mūkusalas ielas uz Kārļa Ulmaņa gatvi ir slēgta (+ VIDEO)
- Konkursā Latvijas Gada Motocikls dominē BMW (+ VIDEO)
