Šorīt braukšanu pa valsts autoceļiem vietām apgrūtina apledojums
Va/s Latvijas Valsts ceļi informē, ka šorīt braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem vietām apgrūtina apledojums. Kurzemē vietām snieg.
Va/s Latvijas Valsts ceļi informē, ka šorīt braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem vietām apgrūtina apledojums. Kurzemē vietām snieg. Gaisa temperatūra no – 2ºC līdz +1ºC. Saskaņā ar metroloģisko prognozi dienā Vidzemē un Kurzemē gaidāmi nelieli nokrišņi – pārsvarā slapjš sniegs un lietus.
Šobrīd braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem apledojuma dēļ ir apgrūtināti sekojošos ceļa posmos:
Siguldas virzienā no Līgatnes – Raunas pagriezienam;
Valmieras virzienā no Braslas tilta – Stalbei;
Liepājas virzienā no Anneniekiem – Skrundai;
Rēzeknes virzienā no Varakļāniem – Rēzeknei;
Gulbenes virzienā no Aiviekstes – Gulbenei;
Kuldīgas virzienā no Talsiem – Kuldīgai;
Kandavas virzienā no Līgām – Veģiem.
Uz reģionālajiem ceļiem apgrūtināta braukšana ir Rīgas, Aizkraukles, Bauskas, Cēsu, Dobeles, Kuldīgas, Liepājas, Limbažu, Madonas, Ogres, Preiļu, Saldus, Talsu, Tukuma, Valkas, Valmieras un Ventspils apkaimēs.
Ceļu uzturēšanas darbos šorīt ir iesaistīta 189 va/s Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienība, kas, sākot no četriem rītā, veic slideno posmu kaisīšanu.
Aicinām autovadītājus braukt uzmanīgi un izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri.
LASI VĒL
- Jaunais Depo-Spice krustojums Lielirbes un Kārļa Ulmaņa gatvē - vai luksofori ir bīstami izvietoti? (+ VIDEO)
- Francijā zemu lidojošas lidmašīnas pārsteidz atpūtniekus pludmalē (+ VIDEO)
- Talsu novads: Nepieciešams miljons un 4-5 mēneši autoeļa atjaunošanai (+ VIDEO)
- Ražas sezona sākusies: uz ceļiem pieaug lauksaimniecības tehnikas intensitāte, autovadītāji aicināti būt uzmanīgi (+ VIDEO)
- Bīstami deformētā konstrukcija K. Ulmaņa gatvē: iAuto.lv jautā - Rīgas pašvaldība atbild (+ VIDEO)
- Trešās paaudzes Audi Q7 būs arī ar sešām sēdvietām (+ VIDEO)
- 3,59 l/100 km: Renault Clio hibrīds nobrauc vairāk par 1000 km ar vienu uzpildi
- Pārrautā Dursupes dzirnavezera aizsprosta ūdeņi appludina arvien tālākas apkaimes (+ VIDEO)
- Uzņēmēji aicina premjerus uzņemties politisko atbildību par “Rail Baltica” īstenošanu (+ VIDEO)
- Pēc intensīvajām lietavām Talsu novadā izskaloti vietējie ceļi; slēdz autoceļa Sloka-Talsi posmu (+ VIDEO)
