Slēgta satiksme Jāņa Čakstes gatves un Bauskas ielas krustojuma rotācijas aplī (+ karte)

Līdz 5. oktobrim slēgta transportlīdzekļu satiksme Jāņa Čakstes gatves un Bauskas ielas krustojuma rotācijas aplī, kas atrodas tuvāk Valdlaučiem.
Dienvidu tilta 3. kārtas būvniecības darbu dēļ līdz 5. oktobrim slēgta transportlīdzekļu satiksme, izņemot sabiedrisko transportu, Jāņa Čakstes gatves un Bauskas ielas krustojuma rotācijas aplī, kas atrodas tuvāk Valdlaučiem, portālu „iAuto” informēja Rīgas domes Satiksmes departamentā.
Autovadītāji, kuri brauc virzienā no Ķekavas un vēlas nokļūt uz Dienvidu tilta, aicināti izmantot Bauskas šoseju un pie jaunizbūvētā viadukta braukt virzienā pa labi uz Dienvidu tiltu.
Savukārt tie autovadītāji, kuri vēlas no Valdlaučiem nokļūt uz Dienvidu tilta, aicināti braukt pa Bauskas ielu līdz Bauskas šosejas un Bauskas ielas krustojumam, nogriezties pa labi, braukt līdz jaunizbūvētajam viaduktam un nogriezties pa labi.
No Dienvidu tilta uz Valdlaučiem autovadītāji var nokļūt braucot pa galveno brauktuvi, norādītajā vietā nogriežoties braukšanai pretējā virzienā un braucot pa izveidoto pagaidu brauktuvi blakus rotācijas aplim virzienā uz Valdlaučiem.
Lai autovadītāji nokļūtu Lejupes ielā, jābrauc pa Bauskas ielu, jāgriežas pa kreisi uz Bukaišu ielu, tad atkal pa kreisi uz brauktuvi zem Dienvidu tilta un tad tālāk pa Jāņa Čakstes gatvi līdz Lejupes ielai un līdz SEB bankas stāvvietai, kura remontdarbu laikā izveidota par divvirzienu brauktuvi.
Darbu veicējiem uzdots izvietot transportlīdzekļu apbraucamo ceļu norādes.

Apbraucamo ceļu shēma Foto: Rīgas domes Satiksmes departaments
LASI VĒL
- Kuldīgas novadā atklāts Latvijā lielākais saules enerģijas parks (+ VIDEO)
- Pašvaldības policisti aiztur bēgošu autovadītāju bez tiesībām un krietnu daudzumu narkotiku (+ VIDEO)
- Ir gatavs uzlādēt arī elektrisko Rolls Royce (+ VIDEO)
- TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: Braucam ar visu laiku jaudīgāko VW ID Buzz.(+ VIDEO)
- Baltijas valstis kopīgi paraksta 1,8 miljardu eiro līgumu par “Rail Baltica” elektrifikāciju (+ VIDEO)
- Zemkopības ministrija steidz izmaiņas koku ciršanas noteikumos, ignorējot Satversmes tiesas lemto (+ VIDEO)
- Dzīve ir izaicinājums. Cupra draugiem ikgadējā ballīte (+ VIDEO)
- Kā gada laikā mainījusies ekosistēma un zivju populācija Alūksnes upē? (+ VIDEO)
- Dārgi, bet vajag - Tērvetē atklāta pirmā biometāna rūpnīca Latvijā (+ VIDEO)
- Volvo pazaudē riteni (+ VIDEO)