Samazinās braukšanas ātrumu Ziepniekkalna ielā
Lai uzlabotu satiksmes un gājēju drošību Rīgā, no piektdienas, 22.jūlija, Ziepniekkalna ielas posmā no Ceraukstes ielas līdz Kazdangas ielai tiks samazināts atļautais braukšanas ātrums no 70 kilometriem stundā uz 50 kilometriem stundā.
Pēc Rīgas domes Satiksmes departamenta speciālistu apkopotās informācijas Ziepniekkalna ielas posmā no Ceraukstes līdz Kazdangas ielai pēdējo gadu laikā reģistrēti 13 ceļu satiksmes negadījumi, kur cietuši divi gājēji. Šajā ielas posmā atrodas regulējama gājēju pāreja.
Analizējot satiksmes negadījumu apstākļus, Satiksmes departamenta speciālisti konstatēja, ka galvenie negadījumu iemesli ir distances neievērošana, ātruma pārsniegšana, strauja braukšanas joslu maiņa, kā arī prioritātes nedošana gājējiem.
Turpmāk atļautais braukšanas ātrums 50 kilometri stundā virzienā no centra pa Ziepniekkalna ielu samazināts ielu posmā no Ceraukstes līdz Kalētu ielai. Savukārt virzienā uz centru no Kalētu ielas līdz Bauskas ielai.
Transporta līdzekļu vadītāji aicināti sekot līdzi ceļa zīmēm un citiem satiksmes organizācijas tehniskajiem līdzekļiem un ievērot braukšanas ātruma ierobežojumus.
LASI VĒL
- Elektrisko Dacia Spring var nopirkt par 11 900 eiro, bet – Vācijā un ar īpašiem nosacījumiem
- Bentley pa 20k! VW beigu sākums? Latvijas Gada Auto - Cupra! Auto podkāsts MAUCAM EP5 (+ VIDEO)
- Jēkabpilī atvērta ledus trase; Rēzeknē notiek bezmaksas ziemas braukšanas nodarbības (+ VIDEO)
- Rīgā atklāta atjaunotā Mūkusalas ielas krasta promenāde (+ VIDEO)
- Apdzinējs finišē grāvī (+ VIDEO)
- Elektriska, klusa un jaudīga – Valmierā iedarbina jaunu lokomotīvi (+ VIDEO)
- Rucavā fiksē šogad biezāko sniega segu – uzsniguši 30 centimetri (+ VIDEO)
- Apzināta sānslīde nav izklaide: policija sniegotajās dienās fiksējusi jau 150 agresīvos braucējus (+ VIDEO)
- Vai Rīgā noteiktie ierobežojumi kravas automobiļu iebraukšanai zem tilta ir pārpīlēti un neprecīzi? (+ VIDEO)
- Vai tiešām luksoforu sodu kameras ir rūpes par drošību vai prasta pelnīšana? Turklāt izraisa avārijas (+ VIDEO)
