Salas novadā "BMW" taranē no grāvja izvilktu dzērājšofera auto
Salas novadā Salas pagastā automašīna taranējusi no grāvja izvilktu dzērājšofera spēkratu, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.
Negadījums notika uz ceļa Sala - Zilkalne, kad kāds 1990.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "BMW", laikus nepamanīja ceļa malā stāvošu automašīnu "Renault Laguna" un uzbrauca tai.
Sietniece skaidroja, ka īsi pirms notikušā automašīnas "Renault Laguna" vadītājs, kāds 1968.gadā dzimis vīrietis, būdams alkohola reibumā, nav spējis tikt galā ar sava spēkrata vadību un nobraucis no ceļa. Pēc tam, kad ar paziņu palīdzību auto izvilkts atpakaļ uz ceļa, tajā ietriekusies "BMW".
Pārbaudes gaitā "Renault Laguna" vadītājam konstatēts 1,95 promiļu alkohola reibums.

Ilustratīvs attēls Foto: iAuto.lv
LASI VĒL
- Jaunais Mercedes GLB startēs kā 100% elektromobilis (+ VIDEO)
- Ko nevar celt, to var vest! B kategorijas furgonu salīdzinošais tests (+ VIDEO)
- ZZS prasa disciplinārlietu par nepabeigto "Rail Baltica" tilta balstu (+ VIDEO)
- Rosina Liepājas šosejai izbūvēt četras joslas; šķērslis – naudas trūkums (+ VIDEO)
- CSDD: Transportlīdzekļu īpašniekiem nav pamata satraukumam (+ VIDEO)
- Meitene nenogaida, šoferis neapstājas (+ VIDEO)
- Liepājā sagaidīts miljoniem eiro vērtais robežsardzes patruļkuģis (+ VIDEO)
- iAuto padoms: Vai vajag sildīt auto motoru ziemā, pirms sāc braukt? (+ VIDEO)
- Vēja parki: izbijušais ministrs Plešs skaidro, kādēļ Latvija atpaliek no Igaunijas un Lietuvas (+ VIDEO)
- iAuto TESTS: Jaunāko 30 auto atpakaļskata kameru tests nakts apstākļos (+ VIDEO)
