Ražošanas starts jaunajam "Opel Insignia" sedanam (+ foto)
"Opel" galvenajā rūpnīcā Vācijas pilsētā Riselsheimā vakar no konveijera nobraucis pirmais jaunās paaudzes "Grand Sport" sedans.
Pirmais sērijveida eksemplārs, kas svinīgi sagaidīts klātesot "Opel" kompānijas vadībai, ir baltas "Abalone" krāsas automobilis ar 170 Zs jaudīgu divlitru dīzeļdzinēju. Tāpat zināms, ka pirmie trīs "Grand Sport" eksemplāri paredzēti Polijas, Dānijas un Vācijas tirgiem.
Jaunās paaudzes "Opel Insignia" tiks ražota sedana "Grand Sport" un universāla "Sports Tourer" modifikācijās. Pasūtījumu pieņemšana sākās jau pirms četrām nedēļām, bet piegādes dīleru centriem sāksies šā gada vasarā.
Kompānijas publiskotā informācija liecina, ka jaunās paaudzes modeļa izstrādāšanā "Opel" ieguldījis vairāk nekā 500 miljonus eiro, pilnveidojot pirmās paaudzes modeli, kas 2009.gadā ieguva “Gada Auto” titulu un Eiropas tirgū atradis 940 000 īpašnieku. Piebildīsim, ka pērn "Insignia" bija "Opel" markas ceturtais visvairāk pieprasītais modelis.


Foto: Publicitātes attēls













LASI VĒL
- La Liga. Pirmais brauciens ar elektrisko Cupra Raval (+ VIDEO)
- Priekšpiedziņas atgriešanās. Jaunā Subaru Uncharted salīdzinošais tests (+ VIDEO)
- Uz ceļiem mirušo bērnu statistiku jau gadiem neizdodas būtiski samazināt; mazā Mika traģēdija (+ VIDEO)
- Vēsturiskajam Gulbenes–Alūksnes bānītim trūkst pasažieri un finansējums (+ VIDEO)
- “LATVIJAS GADA AUTO 2027” vasaras mediju testa brauciens (+ VIDEO)
- Uzticība tradīcijām. Izmēģinām jaunāko Mazda CX-5 (+ VIDEO)
- Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (23.05.2026.) (+ VIDEO)
- Degvielas cenas ASV galonos 7.39 USD dīzelis (1.68 l EUR), 6.89 USD 91 benzīns (1.57 l EUR) 19.05 (+ VIDEO)
- Rīgas osta sagaida vēsturiski lielāko kruīza kuģi; gaidāma ostas kruīzu rekordsezona (+ VIDEO)
- Latvijā izstrādāta jauna sistēma elektrotīkla balansēšanai (+ VIDEO)
