Rallija laikā avarējušais helikopters aizķēris elektrības vadus, to pilotējis Polijas pilsonis (+ video)
Kā ziņots, šodien Priekules novada Gramzdas pagastā, rallija "Liepāja" laikā nogāžoties civilajam helikopteram, gājis bojā viens cilvēks un trīs cietuši. No cietušajiem divi guvuši smagas traumas.
Civilo helikopteru, kas šodien rallija "Liepāja" laikā avarēja Priekules novada Gramzdas pagastā, pilotēja Polijas pilsonis, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa priekšnieks Gints Ešenvalds.
Viņš gan neatklāja, ka vai šis Polijas pilsonis negadījumā ir gājis bojā vai cietis.
Ešenvalds norādīja, ka par negadījumu ir sākts kriminālprocess, un patlaban notikuma vietā tiek gaidīti pārstāvji, kas nodarbojas ar civilās aviācijas izmeklēšanas procesu.
Helikopters avarēja pacelšanās brīdī, te video:
Kā ziņots, šodien Priekules novada Gramzdas pagastā, rallija "Liepāja" laikā nogāžoties civilajam helikopteram, gājis bojā viens cilvēks un trīs cietuši. No cietušajiem divi guvuši smagas traumas.
Kā aģentūrai LETA pastāstīja "RA Events" pārstāvis Jānis Unbedahts, helikopters nogāzies netālu no 11.ātrumposma finiša, līdz ar to šis dops ticis apturēts.
Civilās aviācijas aģentūras direktors Māris Gorodcovs aģentūrai LETA atklāja, ka helikopters avarējis, aizķerot elektropārvades līniju. To apstiprināja arī uzņēmumā "Sadales tīkls".
Pēc Gorodcova teiktā, avarējušais lidaparāts ir četrvietīgais "Robinson R44", kas ražots 2006.gadā un Latvijā reģistrēts 2014.gada 7.februārī ar nacionālās reģistrācijas zīmi YL-HBH.
Lidot un arī iegādāties šo helikopteru piedāvā kompānija "Baltijas helikopters". "Firmas.lv" dati liecina, ka 2000.gada beigās Jelgavas novada Glūdas pagastā reģistrētā SIA "Baltijas helikopters" pilnībā pieder 1964.gadā dzimušajam Aldim Paugam, kurš ir arī šī uzņēmuma vienīgais valdes loceklis.
Ar "Baltijas helikoptera" pārstāvjiem aģentūrai LETA pagaidām nav izdevies sazināties.
Foto no negadījuma vietas:
Posted by Ģirts Kārkliņš on svētdiena, 2017. gada 8. oktobris
LASI VĒL
- Arī igauņiem "Rail Baltica" pabeigšanai trūkst finansējums; ministrs optimistisks (+ VIDEO)
- BMW un pikaps - Ļoti smaga avārija Madonas novadā, iespējams pat 180 km/h ātrumā (+ VIDEO)
- Igaunijā plāno celt kodolreaktoru; Latvija tādu iespēju neizslēdz (+ VIDEO)
- EP deputāts: Eiropa ir visatkarīgākā no naftas un gāzes, kas nāk caur Hormuza šaurumu (+ VIDEO)
- Kādēļ strauji audzis pieprasījums pēc Honda ģeneratoriem? (+ VIDEO)
- Degvielas cenas Latvijā – zemākas nekā vidēji ES (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 19.3.2026: Dīzelis 1.957 un 95 benzīns 1.707 EUR. Ir +42 centi kopš 1.3.2026 (+ VIDEO)
- Cik ilgi Latvijas valsts ceļi neatjaunos vēl 110 km/h uz Rīgas-Jūrmalas šosejas — jau 19.03.2026?
- iAuto.lv jautājumi publikācijai: Rīgā, Jūrmalas gatve tagad ir atvērta transporta kustībai abos virzienos
- Kāda tipa riepas bija ejošakās aizvadītajā ziemā ? (+ VIDEO)
