Protestā pret "Jauno vilni" piedalās aptuveni pussimts motobraucēju
Šodien notiekošajā zibakcijā pret Krievijas agresīvajai politikai lojālo "Jaunā viļņa" dalībnieku izklaidi Latvijā piedalās ap 50-60 motobraucēju.
Valsts policijas preses pārstāve Sigita Pildava aģentūrai LETA apliecināja, ka sākotnēji akcijā bija pulcējušies aptuveni 40 braucēji un policija uzmanīja, vai motociklisti ievēro ceļu satiksmes noteikumus un sabiedrisko kārtību.
Aģentūra LETA novēroja, ka pie Dzintaru koncertzāles bija ieradušies ap 60 motobraucēju. Ar Ukrainas karogu bija ieradusies arī biedrības "Latvijas ukraiņu kongress" pārstāve Tatjana Lazda.
Piebraucot pie ielas, kas ved uz Dzintaru koncertzāli, motociklisti nokāpa no saviem braucamajiem un tālāk līdz pat koncertzāles teritorijai devās kājām. Pie koncertzāles, kas vēl bija slēgta, protestētāji uzkavējās aptuveni piecas līdz desmit minūtes. Tikmēr viņi sastapās gan ar atbalstītājiem, gan pretēju viedokļu paudējiem.
Kā novēroja aģentūra LETA, notiekošo uzraudzīja policijas darbinieki, tomēr kopumā protesta akcija bija samērā klusa un viss noritēja mierīgi. Notikuma vietā bija ieradies arī Valsts policijas Galvenās kārtības policijas priekšnieks Artis Velšs.
Jau ziņots, ka zibakciju organizē nevalstiskā organizācija "Dieva suņi". Ap plkst.17 motociklisti no degvielas uzpildes stacijas "Viada" Kārļa Ulmaņa gatvē devās uz Dzintaru koncertzāli, kur šovakar sākas konkursa "Jaunais vilnis" atklāšanas pasākums.
"Šajā konkursā cita starpā pulcēsies dažādas Krievijā pazīstamas personas, no kurām daudzas šogad paudušas atbalstu un attaisnojumu Krimas aneksijai un kara kurināšanai Ukrainas austrumos," bija teikts organizācijas paziņojumā, kas pirms zibakcijas tika publicēts sociālajā tīklā "Facebook".

Foto: iAuto
LASI VĒL
- Francijā zemu lidojošas lidmašīnas pārsteidz atpūtniekus pludmalē (+ VIDEO)
- Talsu novads: Nepieciešams miljons un 4-5 mēneši autoeļa atjaunošanai (+ VIDEO)
- Ražas sezona sākusies: uz ceļiem pieaug lauksaimniecības tehnikas intensitāte, autovadītāji aicināti būt uzmanīgi (+ VIDEO)
- Bīstami deformētā konstrukcija K. Ulmaņa gatvē: iAuto.lv jautā - Rīgas pašvaldība atbild (+ VIDEO)
- Trešās paaudzes Audi Q7 būs arī ar sešām sēdvietām (+ VIDEO)
- 3,59 l/100 km: Renault Clio hibrīds nobrauc vairāk par 1000 km ar vienu uzpildi
- Pārrautā Dursupes dzirnavezera aizsprosta ūdeņi appludina arvien tālākas apkaimes (+ VIDEO)
- Uzņēmēji aicina premjerus uzņemties politisko atbildību par “Rail Baltica” īstenošanu (+ VIDEO)
- Pēc intensīvajām lietavām Talsu novadā izskaloti vietējie ceļi; slēdz autoceļa Sloka-Talsi posmu (+ VIDEO)
- Ķīniešu elektromobilis pazaudē motoru (+ VIDEO)
