Policijas vajāts autovadītājs paslēpjas suņu būdā (+ VIDEO)

Foto: Ekrānbilde no Youtube.com
iAuto | 23.03.2023
Skaržisko (Polija) apriņķa likumsargi publicējuši video no sava nesenā reida, kura laikā tiem nācās aizturēt autovadītāju, kurš nepakļāvās prasībai apstāties un ar savu Opel uzsāka bēgšanu.
Kā var redzēt video, policisti seko bēgošajam Opel līdz kāda īpašuma vārtiem un atklāj, ka vadītājs ir savu spēkratu steigā pametis. Komentārā teikts, ka likumsargi uzsākuši tuvējās apkārtnes pārmeklēšanu un uzgājuši Opel vadītāju, kurš bija noslēpies svešā īpašuma teritorijā, tobrīd tukšā suņu būdā.
Pārbaudē atklājies, ka 31 gadu vecajam vīrietim bija atņemtas autovadītāja tiesības, viņš braucis 1,8 promiļu reibumā, turklāt tiek meklēts par alimentu nemaksāšanu.
LASI VĒL
- Kristaps Janičenoks:" Elektromobilis, kas maina uzskatus." (+VIDEO)
- "Skolotājs" netiek pažēlots (+ VIDEO)
- Latvieši sagaida savu komandu - izcīnīta 3.vietas Pasaules čempionātā hokejā 2023! (+ VIDEO)
- Driftētājus pārmāca ar dūrēm - kā viens ciems otram ciemam mācīja labu uzvedību un satiksmes noteikumus? (+ VIDEO)
- Izmēram ir nozīme. Jaunā Citroen C4X mērlentes tests (+VIDEO)
- Pārvadātāji tiekas Continental kravas auto Eiropas roadšovā (+VIDEO)
- Vācijā siena smalcinātājs uzgāžas mājai (+ VIDEO)
- Ar velosipēdu pilsētā. Ātri, bet jāpadomā par drošību (+ VIDEO)
- Izraēlā autobuss kļūst nekontrolējams - 12 cilvēki ievainoti (+ VIDEO)
- Pēdējā gada laikā sāk pareizi norobežot īslaicīgos un garākus remontus uz ielām Jūrmalā (+ VIDEO)