Policija sodīs personu, kuras auto bagāžniekā tika pārvadāts kails vīrietis
Valsts policija (VP) ir atpazinusi automašīnu, kuras bagāžniekā pa Jūrmalas ielām tika pārvadāts gandrīz kails vīrietis, un šīs automašīnas īpašnieks saistībā ar notikušo tiks saukts pie atbildības.
Vakar vairāki interneta portāli bija pārpublicējuši kādu aculiecinieka video, kurā redzams, kā pa Jūrmalas ielām brauc melna "BMW" markas automašīna ar atvērtu bagāžnieku, bet bagāžniekā guļ gandrīz kails vīrietis. Spriežot pēc automašīnai uzstādītās numurzīmes, transportlīdzeklis nav reģistrēts Latvijā.
Kā pastāstīja VP preses pārstāve Ance Rozīte, policijā tika saņemts izsaukums par šo gadījumu un likumsargi Jūrmalā apsekoja Jūras ielu un tās tuvāko teritoriju, taču automašīna netika manīta.
Tomēr pēc saņemtā video policija ir atpazinusi minēto automašīnu un tuvākajā laikā tās īpašnieks tiks saukts pie atbildības par Ceļu satiksmes noteikumu neievērošanu.

Foto: Publicitātes attēls
LASI VĒL
- Ford GT uzstāda jaunu Nirburgringas rekordu amerikāņu auto (+ VIDEO)
- Pirmos dzērušos aiztur jau agri; reidi turpināsies (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 2.4.2026 Spānijā uz Ibizas salas: Dīzelis 1.919 un 95 benzīns 1.619 EUR (+ VIDEO)
- Rēzeknes novadā “Audi” vadītājs reibumā un bez tiesībām bēg no policijas (+ VIDEO)
- No 2. līdz 7. aprīlim – pastiprināta policijas klātbūtne uz ceļiem (+ VIDEO)
- Seši gadi bez rūpēm. Pagarinātā garantija Honda motocikliem (+ VIDEO)
- Kopš kara Tuvajos Austrumos sākuma gāzes cenas pieaugušas par aptuveni 70 %, naftas cenas — par 60 % (+ VIDEO)
- Solītais dīzeļdegvielas cenas samazinājums pagaidām nav novērojams (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 31.3.2026: Dīzelis 2.047 un 95 benzīns 1.747 EUR. Tas ir 30.6 EUR dārgāk uz bāku! (+ VIDEO)
- Vietās, kur uzstādīti fotoradari, smagu ceļu satiksmes negadījumu skaits samazinās (+ VIDEO)
