Policija satiksmes drošības un pandēmijas ierobežojumu kontrolei atsākusi izmantot motociklus
Valsts policija satiksmes drošības un pandēmijas ierobežojumu kontrolei atsākusi izmantot motociklus, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.
Ņemot vērā, ka uz Latvijas ceļiem jau var manīt pirmos motociklistus, sākoties siltajam un sausajam laikam arī Valsts policija aizvadītajā nedēļas nogalē darbā atsāka izmantot motoekipāžas.
Tās nodrošinās ne vien satiksmes uzraudzību, bet arī uzraudzīs, vai iedzīvotāji ievēro Covid-19 ierobežošanai noteiktās drošības prasības.
Pirms jaunās sezonas sākšanas motociklu vadītājiem ir jāpārliecinās par transportlīdzekļa tehnisko stāvokli. Tāpat motobraucēji aicināti atsvaidzināt savas braukšanas prasmes pirms došanās ceļā, kā arī nebūt pārgalvīgiem un nepārvērtēt savas spējas spēkrata vadīšanā.
Arī pārējiem satiksmes dalībniekiem jābūt gataviem, ka satiksmē atgriezīsies motocikli.

Foto: iAuto.lv
LASI VĒL
- Labas ziņas! Izbraucot no SIVA, ir uzlikta ceļa zīme, kas informē par vienvirziena kustību Dubultu prospektā (+ VIDEO)
- Prieks, ka beidzot ceļu būvnieki beidz "ākstīties" ar 30 km/h ātruma ierobežojumiem un ir 50 km/h (+ VIDEO)
- Bārbeles–Ozolaines ceļa remonts ieilgs tilta sliktā stāvokļa dēļ (+ VIDEO)
- Aktuālā situācija Rīgas dzelzceļa stacijā. Kā izskatās iesāktais dzelzceļa tilts pār Daugavu 15.7.26 (+ VIDEO)
- Jau mēnešiem ilgi bīstami deformēta konstrukcija virs autovadītāju galvām K. Ulmaņa gatvē 14.07.2026 (+ VIDEO)
- Par sajūgu vari aizmirst Honda Transalp ticis pie e clutch sistēmas (+ VIDEO)
- Elektroauto baterijām pēc auto mūža ir arī otrā dzīve (+ VIDEO)
- Smago auto saiets Engures Zvejnieksvētkos 11. jūlijs (+ VIDEO)
- Pirmais brauciens ar jauno Toyota Hilux. Būs arī 100 % elektrisks (+ VIDEO)
- Liepājā testa laikā vēja turbīnai nolūzt spārns; incidentu izmeklēs turbīnu ražotājs "Nordex" (+ VIDEO)
