Policija aicina atsaukties skrejriteņa un velosipēda sadursmes aculieciniekus Valmierā
Policija aicina atsaukties aculieciniekus satiksmes negadījumam starp skrejriteņa un velosipēda vadītājiem Valmierā, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja vecākā inspektore Ieva Ploriņa.
Šī gada 17.aprīlī ap plkst.13.30 Valmierā, Cēsu ielā 4, uz ietves nepilngadīga persona ar skrejriteni sadūrās ar nenoskaidrotu velosipēda vadītāju, kurš no notikuma vietas aizbrauca. Negadījumā cietušais bērns ar gūtajām traumām tika nogādāts medicīnas iestādē.
Pēc Ploriņas teiktā, policijas rīcībā ir informācija, ka notikumam ir bijuši aculiecinieki.
VP aicina atsaukties ceļu satiksmes negadījumā iesaistīto jaunieti un aculieciniekus, kuri var sniegt jebkādu izmeklēšanai noderīgu informāciju, zvanot pa tālruņa numuriem 64 201 310, 27 887 734 vai 110.

Foto: iAuto.lv
LASI VĒL
- Labas ziņas! Izbraucot no SIVA, ir uzlikta ceļa zīme, kas informē par vienvirziena kustību Dubultu prospektā (+ VIDEO)
- Prieks, ka beidzot ceļu būvnieki beidz "ākstīties" ar 30 km/h ātruma ierobežojumiem un ir 50 km/h (+ VIDEO)
- Bārbeles–Ozolaines ceļa remonts ieilgs tilta sliktā stāvokļa dēļ (+ VIDEO)
- Aktuālā situācija Rīgas dzelzceļa stacijā. Kā izskatās iesāktais dzelzceļa tilts pār Daugavu 15.7.26 (+ VIDEO)
- Jau mēnešiem ilgi bīstami deformēta konstrukcija virs autovadītāju galvām K. Ulmaņa gatvē 14.07.2026 (+ VIDEO)
- Par sajūgu vari aizmirst Honda Transalp ticis pie e clutch sistēmas (+ VIDEO)
- Elektroauto baterijām pēc auto mūža ir arī otrā dzīve (+ VIDEO)
- Smago auto saiets Engures Zvejnieksvētkos 11. jūlijs (+ VIDEO)
- Pirmais brauciens ar jauno Toyota Hilux. Būs arī 100 % elektrisks (+ VIDEO)
- Liepājā testa laikā vēja turbīnai nolūzt spārns; incidentu izmeklēs turbīnu ražotājs "Nordex" (+ VIDEO)
