Pierādīts! - "Tesla Models S" var nobraukt 1000 km ar vienu uzlādi (+ foto)

Itālijas "Tesla" entuziastu kluba pārstāvjiem izdevies uzstādīt jaunu pasaules rekordu elektromobiļiem tālākajā distancē, kas pieveikta ar vienu akumulatoru uzlādi. Tagad tas sniedzas vairāk par 1000 kilometriem.
Eksperimentā piedalījusies viena ekipāža ar pieciem entuziastiem, kas elektromobili vadījuši viens otru nomainot. Rekordbrauciens startējis 4.augustā un ildzis 29 stundas. Enerģijas taupības nolūkos kondicioneris netika ieslēgts, bet "Model S" vidējais ātrums bija aptuveni 40 km/h. Rekorda autori atzīmējuši, ka tas ir reālistisks rādītājs pa labas kvalitātes pilsētu ceļiem.
Mērījumi uzrādīja, ka brauciena laikā automobilis izlietoja 98,4 kilovatstundas.
Rekords tika sasniegts ar "Model S" jaudīgāko modifikāciju – diviem elektromotoriem komplektēto pilnpiedziņas P100D, kas pēc ražotāja datiem ar pilnībā uzlādētiem akumulatoriem spēj nobraukt 539 km.
Līdz šim labākais sasniegums piederēja diviem beļģiem, kas ar "Tesla Model S" P 90D modifikāciju nobrauca nedaudz vairāk par 900 km.

Foto: Publicitātes attēls


LASI VĒL
- Kuldīgas novadā atklāts Latvijā lielākais saules enerģijas parks (+ VIDEO)
- Pašvaldības policisti aiztur bēgošu autovadītāju bez tiesībām un krietnu daudzumu narkotiku (+ VIDEO)
- Ir gatavs uzlādēt arī elektrisko Rolls Royce (+ VIDEO)
- TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: Braucam ar visu laiku jaudīgāko VW ID Buzz.(+ VIDEO)
- Baltijas valstis kopīgi paraksta 1,8 miljardu eiro līgumu par “Rail Baltica” elektrifikāciju (+ VIDEO)
- Zemkopības ministrija steidz izmaiņas koku ciršanas noteikumos, ignorējot Satversmes tiesas lemto (+ VIDEO)
- Dzīve ir izaicinājums. Cupra draugiem ikgadējā ballīte (+ VIDEO)
- Kā gada laikā mainījusies ekosistēma un zivju populācija Alūksnes upē? (+ VIDEO)
- Dārgi, bet vajag - Tērvetē atklāta pirmā biometāna rūpnīca Latvijā (+ VIDEO)
- Volvo pazaudē riteni (+ VIDEO)