Piektdien satiksmes negadījumos cietuši 25 cilvēki
Foto: iAuto.lv
Nozare.lv | 29.07.2017
Aizvadītajā diennaktī uz Latvijas autoceļiem reģistrēti 92 satiksmes negadījumi, 16 avārijāscietuši kopskaitā 25 cilvēki, liecina Valsts policijas (VP) apkopotā operatīvā informācija.
Diennakts laikā 39 satiksmes negadījumi reģistrēti Rīgā un tās apkārtnē, pa 14 satiksmes negadījumiem fiksēti Latgalē, Vidzemē un Zemgalē, bet 11 avārijas notikušas Kurzemē.
Diennakts laikā policisti par dažādiem Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem noformējuši 630 protokolus, no tiem 279 bijuši par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.
Piektdien pie stūres alkohola reibumā pieķerti vien trīs šoferi - pa vienam Kurzemē, Latgalē un Zemgalē, liecina VP apkopotā operatīvā informācija.
LASI VĒL
- Modernizētais Hyundai Ioniq 6 spēšot nobraukt pat 680 kilometrus (+ VIDEO)
- Kāpēc Ceļu satiksmes noteikumu grozījumi sagādājuši galvassāpes daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem? (+ VIDEO)
- Būvnieku lobijs pār valdības lēmumu – ko atklāj “Rail Baltica” dienesta pārbaudes ziņojums? (+ VIDEO)
- Rīgas lidosta sačakarē Fast Track ar moderniem skaneriem - biežāk manuāli pārbauda bagāžu + ūdens (+ VIDEO)
- Kā ir ar autostāvvietu un lietus noteku izbūvi Mūzikas ielā? Iedzīvotāji nedrīkst braukt uz mājām! (12.05.2026. Problēma novērsta)
- Lādējamais hibrīds Atto 2 DM-i un citi pavasara jaunumi no BYD (+ VIDEO)
- Kas ir MG zīmola jaunie modeļi MG S9, MG 4 Urban un MG S6 ?(+ VIDEO)
- Pēc sadursmes ar "BMW" motocikls paliek karāties luksofora mastā (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 10.05.2026: Dīzelis 1.967 un 95. benzīns 1.827 EUR! 95.42 USD par barelu (+ VIDEO)
- Porsche Taycan uzstāda Nirburgringas rekordu elektriskajām sporta biznesa klases automašīnām (+ VIDEO)
