Par 3800 eiro – blogeri iegādājas Range Rover kopiju no Alibaba (+ VIDEO)
Blogeri no Youtube kanāla Supercar Blondie pasūtījuši Alibaba platformā dažus tūkstošus vērto Range Rover kopiju, lai salīdzinātu to ar 140 000 eiro vērto oriģinālu.
Jādomā, ka ikvienam jau no paša sākuma ir skaidrs, ka šāds salīdzinājums nav nopietns, tomēr jautra satura cienītājiem šāds video patiks.
Blogeri sāk ar pasūtīšanu un piedzīvo vilšanos jau pirmajos soļos tādēļ, ka 4000 dolāru (jeb 3866 eiro) ir tikai sākumcena, kas pieaug līdz 10 000 dolāru (9666 eiro), kamēr pirkums nonāk līdz Apvienotajiem Arābu Emirātiem. Tas tiek piegādāts kastē un atverot to, redzams tiešām Range Rover līdzīgs transportlīdzeklis, kas izrādās tik mazs, ka atgādina palielinātu rotaļu auto.
Lai arī no plāna “bleķa” gatavots, ar drebstelīgiem spoguļiem, nedroša izskata ātrumpārslēgu un ar piesūcekni pie griestiem piestiprināmu salona atpakaļskata spoguli, tas tomēr ir pilnībā funkcionējošs - ir stūre ar multifunkciju pogām, neliels mērinstrumentu panelis un itin prāva izmēra ekrāns multividei.
3,5 kW (5 Zs) elektromotors teorētiski ļauj sasniegt 50 km/h, tādēļ pēc transportlīdzekļa sakārtošanas darbam sākas dažādi jautri testi: starts ar pretestību, noliekot zem riteņiem koka dēlīti vai mēģinot to aizturēt ar cilvēka spēku, dragreiss sacenšoties ar īsto Range Rover un tml.







Foto: Ekrānbilde no Youtube.com
LASI VĒL
- Daudzi to nezina, īpaši ierēdņi. Vai tiešām ir jābrauc ar maksimālo atļauto braukšanas ātrumu? (+ VIDEO)
- Diennakts laikā uz Latvijas ceļiem pieķerti astoņi dzērājšoferi (+ VIDEO)
- Ik gadu uz ielām aizdegas simtiem auto – kādi ir iemesli, un kā šādā situācijā rīkoties? (+ VIDEO)
- Labais piemērs – Jūrmalā atjauno maksimālo ātruma ierobežojumu 70 km/h uz Dzintaru gaisa pārvada (+ VIDEO)
- Vai atbalsti, ka ziemā tiek mainīts maksimālais atļautais braukšanas ātrums no 110 uz 90 km/h? (+ VIDEO)
- Trīs vienā jeb ar ko īpašs Audi A5 lādējamais hibrīds? (+ VIDEO)
- Svētku brīvdienās policija veiks masveida pārbaudes uz ceļiem (+ VIDEO)
- Kur ir mana laiva? Braucam ar KGM elektrisko pikapu (+ VIDEO)
- Gribi braukt “pa lēto” – izvēlies Dacia
- Jaunais BMW iX3 spēs nobraukt vairāk par 800 km(+ VIDEO)
