Pagājušajā diennaktī Rīgas reģionā nozagtas četras automašīnas
Foto:
Nozare.lv | 10.09.2013
Lexus RX400H, Hyundai Getz, VW Passat Variant un Hyundai Santa FE"
Pagājušajā diennaktī Rīgas reģionā nozagtas četras automašīnas, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā.
Rīgā, Riekstu ielā, nozagta 2007.gadā ražota automašīna "Lexus RX400H" ar valsts numuru JA 7800. Automašīna bija aprīkota ar signalizāciju, bet nebija apdrošināta.
Rīgā, Pētersalas ielā, nozagta 2005.gadā ražota automašīna "Hyundai Getz" ar valsts numuru HD 8877. Automašīna bija aprīkota ar signalizāciju, bet nebija apdrošināta.
Rīgā, Saulkalnes ielā, nozagta 1998.gadā ražota automašīna "VW Passat Variant" ar valsts numuru HM 697.
Rīgā, Ozolciema ielā, nozagta 2005.gadā ražota automašīna "Hyundai Santa FE" ar valsts numuru FE 3525.
LASI VĒL
- Lielākais tests šogad - Euro NCAP pārbauda 23 automobiļus (+ VIDEO)
- Vai taksometru pakalpojumu sniedzēji paši vainīgi, ka cilvēki nevēlas tos izmantot bez aplikācijas? (+ VIDEO)
- Dibinās komisiju, izvērtēs Rīgas siltumapgādes tarifa pieauguma iemeslus (+ VIDEO)
- Tagad - oficiāli. Honda Absolut Auto Rīga jaunā autocentra atklāšana (+ VIDEO)
- Atvērts visiem zīmoliem, sevišķi sestdienās (+ VIDEO)
- Rīgas dome: Galvaspilsēta ir gatava ziemas sākumam (+ VIDEO)
- Lai nedūmo un labi tur ceļu. Pārbaudam kvēpu filtrus un riepu protektorus (+ VIDEO)
- Kā taksometru satiksme tiek organizēta Taizemē, Bangkokas lidostā? Braucam ar Grab (+ VIDEO)
- Dienvidkurzemes novadā zemnieki dzenas pakaļ tehnikas zagļiem (+ VIDEO)
- Ko spēj Range Rover, tas nav pa spēkam Chery (+ VIDEO)
