Nīderlandē manīts "Lamborghini" ar piekabi (+ foto)

"Facebook" sociālā tīkla tīmekļa vietnē publicēti visai neierastas transportlīdzekļu apvienības attēli, ko veido "Lamborghini Gallardo" rodsters ar piekabi.
Grūti pateikt, kādiem nolūkiem itāļu supermašīnas īpašnieks izmanto piekabi, taču redzams, ka viņš to centies pielāgot automašīnas izskatam, izvēloties virsbūvei identisku krāsu un vieglmetāla riteņu diskus.
Spriežot pēc numura zīmēm, attēli uzņemti Nīderlandē, kas ir viens no lielākajiem šo automobiļu noieta tirgiem Eiropā.
"Lamborghini Gallardo" rodsters kompānijas modeļu piedāvājumā parādījās 2005.gadā, paliekot ražošanā līdz 2013.gadam. Automašīna aprīkota ar 520 ZS 10 cilindru motoru, kas 100 km/h ļauj sasniegt 4,3 sekundēs. 200 km/h rodsters sasniedz 14,5 sekundēs, bet maksimālais ātrums ir 309 km/h.


Foto: Publicitātes attēls
LASI VĒL
- Degvielas uzpildes stacijas eksplozijā Romā cietuši 30 cilvēki (+ VIDEO)
- Gāja līdz galam (+ VIDEO)
- Mercedes-Benz Arocs ar koksnes smalcinātāju (+ VIDEO)
- Pirmais testa brauciens ar jaunākajiem "Latvijas Gada auto 2026" pretendentiem t/c Mols - Kungu rija (+ VIDEO)
- Triumph Tiger 800 Sport - pilsētas motocikls ar ceļojumu moto izskatu (+ VIDEO)
- SM plāno samazināt finansējumu autoceļiem; nozare neizpratnē (+ VIDEO)
- Nevietā apdzinējs liek kūpēt bremzēm pretējā joslā (+ VIDEO)
- Porsche 911 Carrera jaunākais izlaidums sastop Latvijas ceļus(+ VIDEO)
- Sadursme ar velosipēdisti (+ VIDEO)
- Renault 4 E-Tech demonstrē elektriska krosovera priekšrocības (+ VIDEO)