Nav pieprasījuma – SRT samazina Viper izlaidi (+ foto)
ASV autobūves kompānija Chrysler, kuras paspārnē darbojas jaudīgo automobiļu kalve SRT, nolēmusi samazināt superauto SRT ražošanas daudzumu un turpmāk deviņu automašīnu vietā dienā izlaidīs vien sešus eksemplārus. Iemesls – nepietiekams pieprasījums.
Jaudīgo amerikāņu kupeju var nopirkt daudzās pasaules valstīs, taču lielākais noieta tirgus joprojām ir ASV, kur no pārdošanas sākuma (2013.gada februāris) realizēti 423 vairāk nekā 100 000 dolāru vērtā superauto eksemplāru. Lai gan SRT apgalvo, ka 2013.gadā SRT Viper iegādei pieteikušies 2000 klientu, ražotāja noliktavā šobrīd uzkrājušies 565 nerealizētu eksemplāru, tādēļ kompānijas pārstāvji nolēmuši apmeklēt dīleru centrus un sarīkot testu braucienus potenciālajiem klientiem.

Foto: Publicitātes foto
ASV tirgū SRT Viper maksā 102 485 dolāru, jaudīgā kupeja aprīkota ar 8,4 litru V10 motoru, kas attīsta 649 ZS jaudu un 812 Nm griezes momentu un strādā komplektā ar sešu pakāpju mehānisko pārnesumkārbu.

Foto: Publicitātes foto
No vietas līdz simtam tas paātrinās 4 sekundēs un var sasniegt maksimālo ātrumu 330 km/h. Divvietīgajai kupejai ir augstas veiktspējas bremzes, diferenciāļa bloķētājs un sešu ātrumu manuālā pārnesumkārba. Kontaktu ar ceļa virsmu uztur plati 295 un 355 izmēra riteņi. Sērijveida aprīkojumā ksenona starmeši, ādas salons, kruīzkontrole, sporta sēdekļi ar atmiņu, atpakaļskata kamera, automātiskā klimatkontroles sistēma, audio iekārta un radio ar iebūvētu cieto disku, ABS un ESP.

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto
LASI VĒL
- Smaga avārija Rīgā - iAuto.lv ziņo no notikuma vietas (+ VIDEO)
- Cik skaļa ir Red Bull F-1 RB8 formula, kuru atveda uz Latviju? Dzīvē ir vēl skaļāk, ņem aizsargausis (+ VIDEO)
- Drifts ar BMW M4 Biķernieku trasē, no Red Bull Show Run! Tas būs arī krastmalā 15.augustā (+ VIDEO)
- Minivens vai grand limuzīns? Pirmais brauciens ar jauno Mercedes VLE (+ VIDEO)
- F1 formula jau Rīgā, bet tu to varēsi redzēt 15. augustā plkst. 14.00 un 15.00 Krastmalā - Rīgai 825 (+ VIDEO)
- Indijas pilsonis alkohola reibumā un bez uzturēšanās atļaujas izraisa avāriju DUS teritorijā (+ VIDEO)
- Jaunā apakšstacija Smiltenes novadā paver iespējas uzņēmumu attīstībai (+ VIDEO)
- Stilīgs hibrīda krosovers par 25 tūkstošiem. Omoda 5 tests. (+ VIDEO)
- Rīgā, 11. novembra krastmalā, satiksme slēgta jau no 11. augusta (+ VIDEO)
- Tehnisku problēmu dēļ Grobiņā demontē pirmo vēja turbīnu (+ VIDEO)
