"Moller Auto" nākamgad jauna auto dīlera centra būvniecībā Rīgā investēs 15 miljonus eiro
Autotirgotājs "Moller Auto" 2023.gadā plāno investēt aptuveni 15 miljonus eiro jauna automašīnu dīlera centra būvniecībā Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatvē 115/117, aģentūrai LETA norādīja "Moller Auto" uzņēmumu grupas izpilddirektore Baltijā Izīda Gerkena.
Tāpat nākamā gada laikā uzņēmums plāno pabeigt šogad sāktos "Moller Auto" virsbūvju remonta servisa Rīgā, Krasta ielā 54, rekonstrukcijas darbus, kuros investēti 2,5 miljoni eiro. "Šis ir ļoti nozīmīgs investīciju projekts, jo tā rezultātā uzlabosim ne vien klientu servisu un darba apstākļus mūsu darbiniekiem, bet arī radīsim augsni daudzveidīgākiem pakalpojumiem, nodrošinot pilnu virsbūvju apkopes ciklu. Tāpēc līdz ar rekonstrukciju faktiski būsim radījuši jauna koncepta auto virsbūvju remonta servisu," skaidroja Gerkena.
Autotirgotājs 2023.gadā iecerējis turpināt digitalizācijas procesus. "Moller Auto" jau šobrīd investē uzņēmuma mājaslapā, lai pircējiem būtu iespējams tajā apskatīt un nopirkt automašīnu, kā arī pieteikties līzinga un apdrošināšanas pakalpojumiem. Gerkena uzsvēra, ka arī iedzīvotāju iepirkšanās paradumu maiņa sekmē industrijas digitalizēšanos.
Savukārt, reaģējot uz lielo pieprasījumu, "Moller Auto" nākamgad plāno stiprināt savas pozīcijas lietoto auto segmentā, piemēram, reorganizējot lietotu auto tirdzniecību, turpinot to attīstīt un papildinot pieejamo spēkratu klāstu.
Gerkena norādīja, ka nākamgad "Moller Auto" arī plāno sākt darboties auto abonēšanas pakalpojumu sniegšanas segmentā.
"Moller auto" Latvijā un Lietuvā pārstāv automašīnu zīmolus "Volkswagen" un "Audi", bet Igaunijā "Volkswagen" un "Škoda" autorizēto servisu. "Moller auto" uzņēmumu grupu Baltijā veido deviņi uzņēmumi, un to kopējais apgrozījums 2021.gadā bija 267 miljoni eiro, bet peļņa - pieci miljoni eiro.
Kompānija "Moller auto" reģistrēta 2014.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,5 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmuma apgrozījums 2021.gadā bija 32,64 miljoni eiro, savukārt peļņa bija 1,22 miljoni eiro. "Moller auto" īpašnieks ir Norvēģijas "Moller Bil".

Ilustratīvs attēls Foto: iAuto.lv
LASI VĒL
- Gaiss burtiski vibrēja - pie Spices pulcējas Loud Jurmala 2026 auto (+ VIDEO)
- Salona filtrs, logu slotiņas un riepas. Kā sakopt auto pēc ziemas? (+ VIDEO)
- Briškena piemērs - atbalsts smago elektro auto; Degvielas cenas 15.04.26: Dizelis 2.097 EUR (+ VIDEO)
- Visā Latvijā notiek 24 stundu ātruma kontroles maratons (+ VIDEO)
- Ķīnā aizdegusies elektrisko BYD testa automobiļu noliktava (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 14.04.2026: Dizelis 2.097 un 95 benzins 1.817 EUR! Nopērc 40L+ degvielu kannās (+ VIDEO)
- Pirmais jaunā Toyota RAV4 tests. Jaudīgāki hibrīdi, ērtāks salons, augstāki mērķi (+ VIDEO)
- Mazs nav prasts. Kā brauc KIA mazākais elektromoblis EV2? (+ VIDEO)
- Jauna tehnoloģija, kas spēs savlaicīgi noteikt vēja parkam tuvojošos putnus (+ VIDEO)
- Pieci metri un 800 volti. Pirmais brauciens ar XPeng P7 Plus (+ VIDEO)
