Mercedes GLA modernizēts (+ FOTO)

Foto: Mercedes-Benz
iAuto | 17.03.2023

Mercedes-Benz pabeidzis darbu pie krosovera GLA modernizācijas. Jaunievedumu skaitā jauna multimediju iekārta, LED High Performance gaismas, elektrificēti dzinēji.

Kompaktais krosovers jau bāzes versijā tiks piedāvāts ar 7 collu (10,25 collas par piemaksu) ciparu mērinstrumentiem un jauno MBUX 10,25 collu multimediju iekārtu, ar ādu apvilktu stūri (apsilde – par piemaksu) un komforta sēdekļiem ar daļēju ādas apdari. Komplektā arī 17 collu riteņi piecu spieķu dizainā (18-20 collas par piemaksu).

Papildus ādas stūrei un LED High Performance priekšējiem lukturiem pamataprīkojumā ir arī tālo gaismu automātika, atpakaļgaitas kamera un USB pakotne. Sākot ar aprīkojuma variantu Progressive, klienti saņem arī stāvvietu un spoguļu paketes. GLA ir iekļauta arī jaunākā MBUX paaudze ar modificētiem displeja iestatījumiem un uzlabotiem tiešsaistes pakalpojumiem. Pēc pieprasījuma ir pieejamas arī īpašas mini spēles.

Mercedes GLA benzīna motori ir elektrificēti, kas garantē papildu jaudu un mazāku degvielas patēriņu, arī divlitru dīzelis, kas pieejams trīs jaudas pakāpēs, ir modificēts un kļuvis vēl taupīgāks, bet uzlabotā hibrīdiekārta kļuvusi jaudīgāka, nodrošina lielāku gaitas rezervi elektriskā režīmā un ir ātrāk uzlādējama.

Kopumā Mercedes GLA pircējam pieejami dažādi motori 116-224 Zs diapazonā, bet Plug-in-Hybrid GLA 250 e hibrīdiekārta tagad attīsta 218 Zs un 450 Nm.

 

Foto: Mercedes-Benz