Mazda MX-5: vairāk jaudas, jaunas aprīkojuma versijas (+ FOTO)

Foto: Mazda
iAuto | 24.11.2022

2023.gadā Mazda rodsters būs pieejams aprīkojuma versijās Prime-Line un Exclusive- Line, bet līdz ar jauno topmodeli Homura izvēli papildinās īpašie modeļi Kazari un Kizuna.

Japānas autobūves uzņēmums Mazda papildina rodstera Mazda MX-5 programmu Eiropas tirgum ar jaunām izvēlēm. Bāzes versijai Prime-Line (Vācijā 30 990 eiro) un labāk aprīkotajai Exclusive-Line (33 990 eiro) pievienosies sportiskā versija Homura, kas komplektēta ar 184 Zs jaudīgu motoru, Recaro sēdekļiem, Brembo bremzēm, sarkaniem bremžu suportiem, Bilstein amortizatoriem un kaltiem BBS 17 collu riteņu diskiem. Versijai ar mazāko 132 Zs motoru pienākas kalti Rays 16 collu riteņu diski, bet visām 184 Zs versijām jau sērijveidā arī ierobežotas slīdes diferenciālis aizmugures asij.

Vadītāja elektronisko drošības sistēmu komplektu var pasūtīt kā papildaprīkojumu divām augstākajām aprīkojuma līnijām. Tas ietver Advanced City Emergency Brake Assist, kas atpazīst arī šķēršļus aizmugurē, adaptīvās Matrix LED gaismas, kā arī ceļa zīmju un miegainības noteikšanu.

Izvēli paplašina divi īpašie modeļi Kazari un Kizuna (abi 35 490 eiro), kuriem ir nappa ādas salons terakotas krāsā un brūns vai zils auduma jumts Roadster modifikācijai vai melna jumta vidusdaļa Hardtop RF cietā jumta modelim. Abas versijas jau ietver Driver Assistance komplektu.

Vēl viens jaunievedums ir papildaprīkojumā atrodamā sešu pakāpju automātiskā pārnesumkārba, ko varēs savienot ar RF 184 Zs motora versiju.

Foto: Mazda