Maserati izlaidīs 225 “dumpinieku” mašīnas
Itālijas auto ražotājs Maserati izlaidīs 225 Edizione Ribelle automašīnas, kas paredzētas Ziemeļamerikas tirgum.
Visas Edizione Ribelle mašīnas iegūs melnu Nero Ribelle Mica krāsas virsbūvi, Nerissimo melnā hroma dekoru paketi, melnus izplūdes sistēmas uzgaļus, sliekšņu uzlikas un 20 collu riteņu diskus.
Ierobežotās sērijas mašīnu salonos būs apsildāmi un ventilējami sporta sēdekļi ar dekoratīvu nošuvumu, ar alkantaru apvilkti griesti, Maserati logotipi uz galvas balstiem, Harman Kardon audio sistēma, apsildāma stūre, automātiskie durvju aizvērēji.
Pavisam tiks izlaisti 250 dumpinieku auto: 100 Ghibli S Q4, 100 Levante S un 25 Quattroporte S Q4. Visu pamatā ir modifikācija GranSport.
Reizē ar šo modeli itāļi prezentējuši GT Sport paketi modeļiem Ghibli, Levante un Quattroporte. Šis piedāvājums ietver agresīvāku aerodinamisko komplektu, īpaša dizaina riteņus, krāsainas bremžu skavas un īpašus dekorus no oglekļa šķiedras un koka.

Foto: Ekrānbilde


Foto: Ekrānbilde
LASI VĒL
- Kas tu tāds? Negaidīta tikšanās ar pilnībā elektrisku Suzuki Vitara (+ VIDEO)
- La Liga. Pirmais brauciens ar elektrisko Cupra Raval (+ VIDEO)
- Priekšpiedziņas atgriešanās. Jaunā Subaru Uncharted salīdzinošais tests (+ VIDEO)
- Uz ceļiem mirušo bērnu statistiku jau gadiem neizdodas būtiski samazināt; mazā Mika traģēdija (+ VIDEO)
- Vēsturiskajam Gulbenes–Alūksnes bānītim trūkst pasažieri un finansējums (+ VIDEO)
- “LATVIJAS GADA AUTO 2027” vasaras mediju testa brauciens (+ VIDEO)
- Uzticība tradīcijām. Izmēģinām jaunāko Mazda CX-5 (+ VIDEO)
- Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (23.05.2026.) (+ VIDEO)
- Degvielas cenas ASV galonos 7.39 USD dīzelis (1.68 l EUR), 6.89 USD 91 benzīns (1.57 l EUR) 19.05 (+ VIDEO)
- Rīgas osta sagaida vēsturiski lielāko kruīza kuģi; gaidāma ostas kruīzu rekordsezona (+ VIDEO)
