Lexus LC īpašajā Yellow Edition (+ FOTO)
Japānas autobūves kompānija Lexus prezentējusi kupejas LC īpašo versiju Yellow Edition, ko plašākai publikai izrādīs Parīzes autoizstādē (4.-14.oktobris).
Yellow Edition izcelsies ar Flare Yellow toņa dzeltenas krāsas virsbūvi, oglekļa šķiedras jumtu un elektriski izbīdāmu aizmugures spoileri, kas aktivizējas, pārsniedzot 80 km/h.
Kupejas salonā būs 10 pozīcijās elektriski regulējami divkrāsu ādas sēdekļi, alkantara jumta un durvju apdare, stūres, paneļu un sēdekļu nošuves ar baltu diegu. Dzeltenās versijas kupejas jau no rūpnīcas būs aprīkotas ar Head-up projekcijas displeju un Performance paketi, kas iever Lexus Dynamic Handling System ar piestūrējošiem aizmugures riteņiem, Torsen bloķējošo diferenciāli un maināmas stingrības stūres iekārtu.

Foto: Publicitātes attēls




LASI VĒL
- Diennakts laikā Augšdaugavas novadā aiztur piecus robežšķērsotāju pārvadātājus (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 19.06.2026: Dīzelis 1.707 un 95. benzīns 1.737 EUR! 76.78 USD par barelu (+ VIDEO)
- 18 gadus vecam motocikla vadītājam piemēroti sodi gandrīz 1000 eiro apmērā (+ VIDEO)
- Jāņu brīvdienās visā Latvijā notiks masveida autovadītāju pārbaudes (+ VIDEO)
- Katrs piektais smagais ceļu satiksmes negadījums Latvijā ir saistīts ar alkoholu. CSDD aicina Līgo svētkos ieklausīties, pamanīt un rīkoties (+ VIDEO)
- Lielais "Latvijas Gada auto 2027" testa brauciens (+ VIDEO)
- Ķīnas ķirši. Pirmais brauciens ar jaunāko Chery krosoveru (+ VIDEO)
- Valsts policija piektdien sāks plašus reidus (+ VIDEO)
- Labs iesācējam, tīkams visiem. Motocikls Triumph Scrambler 400 XC (+ VIDEO)
- Ar speciāli noslogotiem kravas auto veic slogošanas pārbaudes uz Kundziņsalas pārvada (+ VIDEO)
