Laupīšana gaišā dienas laikā: Nofilmēts, kā Lietuvā uz ceļa nolaupa Latvijā reģistrētu BMW (+video)

Atklātībā nonācis kāda aculielcinieka video, kurā iemūžināta pagājušajā piektdienā Lietuvā notikusī BMW 5. sērijas automobiļa laupīšana. Auto bijis ar Latvijas numura zīmēm.
Video materiālā redzams, ka uz ceļa kāda ceļa Kauņas pievārtē BMW vadītājam ceļu nobloķējis balts kravas autobuss, no kura izlēkuši vairāki vīrieši, aplencot BMW. Pēc īsas cīņas ļaundari izgrūda BMW vadītāju no automašīnas un aizmuga no notikuma vietas.
Ziņots, ka nolaupītais automobilis atrasts pamests mežā blakus esošajā Radiķu ciemā. Notikumus uz ceļa tobrīd vēroja arī vairāki citi autovadītāji, taču neviens nelikās ne zinis un nesteidza palīdzēt upurim, tā vietā pabraucot garām.
Vēl nesen medijus pāršalca ziņa par Lietuvā nolaupīto "Audi A7", kur ļaundari bija īpaši cietsirdīgi, nolaupot arī auto vadītāju, kuru vēlāk nogalināja. Lietuvas ģenerālkomisārs: Pazudusī jauniete nogalināta; "Audi A7" atrasts un aizturēti četri cilvēki Vai laupīšanas uz ceļa kļūst par tendenci Lietuvā?
Ja Tev ir video vai fotogrāfijas no satiksmes, āvārijas situācijām, Ceļu policijas darba vai citām nebūšanām uz mūsu ceļiem, tad sūti tās iAuto.lv redakcijai uz sociālajiem tīkliem Facebook, Draugiem, Twitter vai uz e-pastu iAuto at iAuto .lv, vai šeit >>>
LASI VĒL
- Jānis Vanks izmēģina Volkswagen California Ocean (+ VIDEO)
- Par ko tāda attieksme? (+ VIDEO)
- BMW M2 CS uzstāda jaunu Nirburgringas rekordu (+ VIDEO)
- No rūpnīcas pie pircēja - Tesla ierodas pie īpašnieka, autopilota vadīta (+ VIDEO)
- Degvielas uzpildes stacijas eksplozijā Romā cietuši 30 cilvēki (+ VIDEO)
- Gāja līdz galam (+ VIDEO)
- Mercedes-Benz Arocs ar koksnes smalcinātāju (+ VIDEO)
- Pirmais testa brauciens ar jaunākajiem "Latvijas Gada auto 2026" pretendentiem t/c Mols - Kungu rija (+ VIDEO)
- Triumph Tiger 800 Sport - pilsētas motocikls ar ceļojumu moto izskatu (+ VIDEO)
- SM plāno samazināt finansējumu autoceļiem; nozare neizpratnē (+ VIDEO)