Krapsis: Iedzīvotāju agresija pret ierobežojumus kontrolējošajiem likumsargiem ir mazinājusies
edzīvotāju agresija pret ierobežojumus kontrolējošajiem likumsargiem ir mazinājusies, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" sacīja Valsts policijas (VP) priekšnieka vietnieks Normunds Krapsis.
Svētku brīvdienās VP mobilizēs resursus, lai uzraudzītu kārtību, drošības pasākumu ievērošanu, kā arī ceļu satiksmi, stāstīja Krapsis.
Viņš mudināja iedzīvotājus ievērot ierobežojumus, svinēt Lieldienas individuāli ģimenes lokā, nepulcēties un olas ripināt mājās.
Līdz šim izplatītākie pārkāpumi Covid-19 ierobežojumu kontekstā ir pulcēšanās dažādos viesu namos, publiskās ārtelpās un privātās automašīnās.
Krapsis pastāsija, ka saskaņā ar novērojumiem ir nedaudz mazinājusies cilvēku agresija pret policijas darbiniekiem. "Notikumi, kas saistīti ar agresivitāti un uzbrukumiem ir mazinājušies, bet atsevišķi gadījumi gan vēl ir," sacīja Krapsis.
Covid-19 izplatība policijas struktūrās ir krietni mazinājusies, līdz ar to infekcijas slimība nerada būtisku traucējumu policijas darbā. Pretēju efektu gan rada akūts aptuveni 1300 darbinieku trūkums. Krapsis cer, ka papildu finansējums šai iekšlietu struktūrai kalpos par papildu motivāciju cilvēkiem izvēlēties nākt strādāt policijā.

Foto: iAuto.lv
LASI VĒL
- Labas ziņas! Izbraucot no SIVA, ir uzlikta ceļa zīme, kas informē par vienvirziena kustību Dubultu prospektā (+ VIDEO)
- Prieks, ka beidzot ceļu būvnieki beidz "ākstīties" ar 30 km/h ātruma ierobežojumiem un ir 50 km/h (+ VIDEO)
- Bārbeles–Ozolaines ceļa remonts ieilgs tilta sliktā stāvokļa dēļ (+ VIDEO)
- Aktuālā situācija Rīgas dzelzceļa stacijā. Kā izskatās iesāktais dzelzceļa tilts pār Daugavu 15.7.26 (+ VIDEO)
- Jau mēnešiem ilgi bīstami deformēta konstrukcija virs autovadītāju galvām K. Ulmaņa gatvē 14.07.2026 (+ VIDEO)
- Par sajūgu vari aizmirst Honda Transalp ticis pie e clutch sistēmas (+ VIDEO)
- Elektroauto baterijām pēc auto mūža ir arī otrā dzīve (+ VIDEO)
- Smago auto saiets Engures Zvejnieksvētkos 11. jūlijs (+ VIDEO)
- Pirmais brauciens ar jauno Toyota Hilux. Būs arī 100 % elektrisks (+ VIDEO)
- Liepājā testa laikā vēja turbīnai nolūzt spārns; incidentu izmeklēs turbīnu ražotājs "Nordex" (+ VIDEO)
