Kopš dārgās elektrības palicis nepietiekams apgaismojums gan uz ielām, gan uz gājēju pārejām Jūrmalā (+ VIDEO)

Foto: iAuto.lv
Māris Ozoliņš, iAuto redaktors | 14.09.2023

iAuto izbrauc pa Jūrmalas ielām un secina, ka ielu un gājēju pāreju apgaismojums ir nepietiekams, lai nodrošinātu satiksmes drošību.

Izrādās, ka tuvojoties gada tumšajam periodam, Jūrmalas ielu apgaismojums turpina strādāt "taupības režīmā", kā tas bija laikā, kad elektrības cenas strauji uzlēca. iAuto domā, ka pilsētas vadība varētu vairāk domāt par satiksmes drošību, atgriezt ielu apgaismojumu iepriekšējā spilgtumā un nodrošināt visiem satiksmes dalībniekiem drošāku vidi.

Svarīgi atzīmēt, ka filmētajā materiālā izskatās gaišāk, kā ir realitātē, jo kamera mēģina automātiski uzlabot attēla kvalitāti. 

Nobrauktajā posmā labs apgaismojums bija tikai gājēju pārejai Dubultu prospekta un Baznīcas ielas krustojumā pēc iAuto redakcijas vērtējuma.

Jautājums ir par prioritātēm, vairāk puķīšu vai tomēr satiksmes drošība.

Īpaši negatīvi, ka nav nodrošināta pietiekama redzamība uz gājēju pārejām pie mācību iestādām, lai arī tās ir regulētas ar gaismas signāliem.

Tēmu paceļam šobrīd, lai palielinoties dienas tumšajam laikam, vismaz braucot no un uz mācību iestādēm un darbu, būtu pietiekami redzamības apstākļi.