Kara darbība liek atteikties no jaunās Volkswagen rūpnīcas celtniecības Turcijā
Vācijas autobūves uzņēmums "Volkswagen" atlicis lēmuma pieņemšanu par jaunas ražotnes būvniecību pie Turcijas rietumu pilsētas Izmiras, ņemot vērā Turcijas militāro ofensīvu Sīrijas ziemeļos, otrdien paziņoja autoražotāja preses pārstāvis.
""Volkswagen" vadība atlikusi lēmumu par jaunas rūpnīcas būvniecību," norāda preses pārstāvis, piebilstot, ka uzņēmums rūpīgi seko līdzi situācijai un ir noraizējies par pašreizējiem notikumiem.
Pirms Turcijas ofensīvas tika sākts sarunu pēdējais posms par jaunas "Volkswagen" rūpnīcas būvi Turcijā.
Turcija iebrukumu Sīrijas ziemeļaustrumos sāka trešdien pēc tam, kad ASV prezidents Donalds Tramps paziņoja par lēmumu atvilkt ASV īpašo uzdevumu spēkus.
Šīs Turcijas darbības jau izraisījušas citu valstu kritiku un sankciju noteikšanu Ankarai.

Foto: iAuto.lv
LASI VĒL
- Francijā zemu lidojošas lidmašīnas pārsteidz atpūtniekus pludmalē (+ VIDEO)
- Talsu novads: Nepieciešams miljons un 4-5 mēneši autoeļa atjaunošanai (+ VIDEO)
- Ražas sezona sākusies: uz ceļiem pieaug lauksaimniecības tehnikas intensitāte, autovadītāji aicināti būt uzmanīgi (+ VIDEO)
- Bīstami deformētā konstrukcija K. Ulmaņa gatvē: iAuto.lv jautā - Rīgas pašvaldība atbild (+ VIDEO)
- Trešās paaudzes Audi Q7 būs arī ar sešām sēdvietām (+ VIDEO)
- 3,59 l/100 km: Renault Clio hibrīds nobrauc vairāk par 1000 km ar vienu uzpildi
- Pārrautā Dursupes dzirnavezera aizsprosta ūdeņi appludina arvien tālākas apkaimes (+ VIDEO)
- Uzņēmēji aicina premjerus uzņemties politisko atbildību par “Rail Baltica” īstenošanu (+ VIDEO)
- Pēc intensīvajām lietavām Talsu novadā izskaloti vietējie ceļi; slēdz autoceļa Sloka-Talsi posmu (+ VIDEO)
- Ķīniešu elektromobilis pazaudē motoru (+ VIDEO)
