Kangoo Z.E. ieguvis britu žurnāla WHAT VAN? titulu GADA FURGONS
Renault Kangoo Z.E. izcīnījis titulu “Gada furgons”, ko šoreiz piešķīra ietekmīgais britu žurnāls par jaunumiem komerctransporta tirgū – “What Van?”.
Šis ir jau otrais gads, kad tieši Renault izcīna šo balvu – pērn to saņēma jaunais Renault Master. Savukārt šis ir jau ceturtais apbalvojums, ko saņēmis Renault Kangoo Z.E., kura kontā jau ir “Starptautiskais 2012.gada furgons”, “Gada furgons 2012” Dānijā un “Ekoloģiskākais komerctransports 2012” Īrijā.
Šis ir pirmais elektromobīlis, kas saņēmis balvas, apsteidzot savus līdziniekus ar iekšdedzes dzinējiem. Elektriskā revolūcija ir uzsākusi savu gājienu. Arī šis apbalvojums ir kā apliecinājums Renault, kurš ir vadošais zīmols vieglo komerctransportu tirgū Eiropā jau kopš 1998.gada.
LASI VĒL
- Lexus RZ fascinē ar steer-by-wire stūri (+ VIDEO)
- Kāds ir “Gada Bezceļu auto 2026” uzvarētājs “Toyota Land Cruiser” (+ VIDEO)
- Eksperiments: Kā satiksmes izmaiņas Grīziņkalnā ietekmē operatīvo dienestu darbu (+ VIDEO)
- Par strīdus raisījušiem satiksmes mierināšanas pasākumiem Rīgā, "Spried ar Delfi" (+ VIDEO)
- Beidzot nogrieza bīstamo ceļa zīmes puļķi. Raksti komentāros, kur vēl ir tādas vietas pilsētā 30.04 (+ VIDEO)
- Rīgā piezemējies Cupra Formentor VZ5 (+ VIDEO)
- Ķīnai un Eiropai: Land Rover Freelander atgriežas jaunā veidolā (+ FOTO)
- Kā plānots iztērēt 40 miljonus eiro EKII privātā transporta atbalstam? Cik lieli būs pabalsti un kam (+ VIDEO)
- Protestā izskan skarbi vārdi par vēja parkiem; ministrs aicina ieraudzīt ieguvumus (+ IDEO)
- iAuto.lv redaktors Māris Ozoliņš raidījumā "Spried ar Delfi". Tēma: Kas notiek uz Latvijas ceļiem? (+ VIDEO)
