Jeep gatavo Suzuki Jimny konkurentu; starts 2020.gadā
Jeep strādā pie projekta, kura gala rezultāts ir 2022.gadā gaidāms apvidus auto, kas kļūs par mazāko amerikāņu kompānijas piedāvājumā, sastādot konkurenci arī mums labi zināmajam Suzuki Jimny.
Intervijā Autocar žurnālistiem Jeep Europe mārketinga vadītājs Marko Pigoci pastāstījis, ka jaunais modelis būs nedaudz lielāks par galveno konkurentu – aptuveni četrus metrus garš (Suzuki Jimny – 3650 mm), tajā pašā laikā ieturot distance līdz Renegade (4236 mm).
Pigoci uzsvēris, ka tas būs universāls automobilis un īsts džips – vienlīdz labi piemērots kā bezceļiem, tā ikdienas izbraucieniem.
Sagaidāms, ka līdztekus iekšdedzes dzinējiem šāds modelis varētu iegūt arī elektriskās piedziņas modifikāciju. Zinot, ka FCA (Fiat/Chrysler) gatavojas apvienoties ar PSA (Peugeot/Citroen), liels pārsteigums tas nebūtu, jo franču koncerna rīcībā jau ir modulārā platforma elektriskās piedziņas modeļiem.
Kompaktais Jeep tiek gaidīts 2022.gadā, bet pirmizrādi tas varētu svinēt jau 2021.gadā.

Suzuki Jimny

Jeep Renegade Foto: Publicitātes attēls
LASI VĒL
- Ford GT uzstāda jaunu Nirburgringas rekordu amerikāņu auto (+ VIDEO)
- Pirmos dzērušos aiztur jau agri; reidi turpināsies (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 2.4.2026 Spānijā uz Ibizas salas: Dīzelis 1.919 un 95 benzīns 1.619 EUR (+ VIDEO)
- Rēzeknes novadā “Audi” vadītājs reibumā un bez tiesībām bēg no policijas (+ VIDEO)
- No 2. līdz 7. aprīlim – pastiprināta policijas klātbūtne uz ceļiem (+ VIDEO)
- Seši gadi bez rūpēm. Pagarinātā garantija Honda motocikliem (+ VIDEO)
- Kopš kara Tuvajos Austrumos sākuma gāzes cenas pieaugušas par aptuveni 70 %, naftas cenas — par 60 % (+ VIDEO)
- Solītais dīzeļdegvielas cenas samazinājums pagaidām nav novērojams (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 31.3.2026: Dīzelis 2.047 un 95 benzīns 1.747 EUR. Tas ir 30.6 EUR dārgāk uz bāku! (+ VIDEO)
- Vietās, kur uzstādīti fotoradari, smagu ceļu satiksmes negadījumu skaits samazinās (+ VIDEO)
