Jeep Avenger – pirmais pilnībā elektriskais džips (+ FOTO)
Parīzes autoizstādē šā gada oktobrī tiks nodemonstrēts pirmais pilnībā elektriskais Jeep modelis Avenger.
Jeep Avenger izstrādāts uz jaunās STLA platformas, ko Stellantis inženieri radījuši ne tikai Jeep, bet arī citiem koncerna elektriskās piedziņas modeļiem, kas parādīsies tuvākajā nākotnē. Automašīna tiek virzīta kā pilsētas krosovers, tomēr tai sola iespaidīgu klīrensu, kas apvienojumā ar pilnpiedziņu (šāda versija vēlāk) paver iespējas arī sarežģītāka profila vidē. Vēl viens parametrs, ko ražotājs atklājis ir gaitas rezerve, kas sniegšoties līdz 650 km. Jeep modeļu paletē Avenger nostāsies pakāpienu zemāk par Renegade.
Zināms, ka Jeep Avenger ražošanu Stellantis rūpnīcā Polijā uzsāks nākamgad un šis modelis paredzēts vienīgi Eiropas tirgum. Ziemeļamerikai turpretim tiek solīti trīs jauni elektriskās piedziņas modeļi, to skaitā jaunizstrādātais oriģinālais apvidus automobilis Recon un Wagoneer S premium krosoveru segmentā.
Tiek ziņots, ka pēdējā jauda ir 441 kW (600 ZS), kas 100 km/h ļauj sasniegt mazāk nekā četrās sekundēs. Šāds luksuss krosovers varēs nobraukt līdz 650 km, bet Wagoneer PHEV hibrīdmodifikācija, kas arī ir viens no jaunumiem pašmāju tirgum – pat 800 km.
Jeep nākotnes plāni paredz, ka līdz desmitgades beigām visi Eiropā un puse ASV pārdotie zīmola transportlīdzekļi būs aprīkoti ar elektrisko piedziņu.

Jeep Avenger

Jeep Recon

Jeep Wagoneer S
LASI VĒL
- KEM: Latvijai jābūt gatavai kritisko pakalpojumu nodrošināšanai dažādu apdraudējumu gadījumā (+ VIDEO)
- Katrs var uzzināt, kādi dati nozagti CSDD kiberuzbrukumā
- Mēs esam ielās! Rīgā Mežciemā oficiāli atklāts Omoda un Jaecoo autosalons (+ VIDEO)
- Pēc vētras pašvaldības plāno iegādāties jaunus ģeneratorus (+ VIDEO)
- Ilgi gaidītais krosovers KIA Seltos ierodas Latvijā(+ VIDEO)
- ES tiesas tiesnese par CSDD datu noplūdi: Cilvēkiem ir tiesības uz kompensāciju par morālo kaitējumu (+ VIDEO)
- Tesla Cybertruck statiskais apskats, kāpēc tas nav izdevies modelis. Vai arī tu nepiekrīti? (+ VIDEO)
- Ko esam mācījušies no postošās vētras? (+ VIDEO)
- Vienīgais savā klasē. Kāds ir modernizētais Peugeot 408 ?(+ VIDEO)
- CSDD kavējies ziņot par datu noplūdes incidentu (+ VIDEO)
