Jaunais "Volvo XC60" debitēs Ženēvas izstādē; pieejami pirmie attēli (+ foto)

"Volvo" publicējis pirmos tīzerus, atklājot dažas detaļas no krosovera "XC60" jaunās paaudzes modeļa, kas savu pirmizrādi svinēs pēc 10 dienām Ženēvas autoizstādē.
Pa daļai nomaskētās bildītes ļauj noprast, ka jaunais "XC60" ieguvis “firmas” "Thor Hummer" (Tora veseris) priekšējo optiku ar LED dienas gaitas lukturiem, kas atšķirībā no lielākā brāļa "XC90", šajā gadījumā horizontālā virzienā pagarināti līdz pat radiatora restei.
Citi attēli atklāj aizmugures lukturu grafisko zīmējumu un daļu no radiatora režģa ar hromētām vertikālām restītēm.
"Volvo XC60" izgatavots uz SPA platformas, ko tas dala ar 90.saimi (krosovers "XC90", sedans "S90", universāls "V90"). Tas ļauj pretendēt ne tikai uz lielākās saimes tehnoloģijām, bet arī uz motoriem, kuru klāstu veidos "Drive-E" agregāti papildinājumā ar T6 "Twin Engine" hibrīdiekārtu no Ķīnas tirgū piedāvātā sedana "S60L". Sistēmas kopējā jauda ir 300 Zs (550 Nm), bet 50 km ar šādu iekārtu aprīkots automobilis var nobraukt elektriskā režīmā.
Otrās paaudzes "XC60" sekos jauns kompakts krosovers "XC40", kas taps uz CMA platformas, ko "Volvo" izstrādājis kopīgi ar Ķīnas kompāniju "Geely" ("Volvo" īpašnieks kopš 2010.g.).
"XC40" tirgū nonāks 2018.gadā un aizsāks jaunu, uz CMA platformas izstrādātu modeļu saimi, kurā iekļausies arī sedans un universāls.






Foto: Publicitātes attēls
LASI VĒL
- 20 kilometrus "pret spalvu" (+ VIDEO)
- Kravas auto šoferis nesavalda piekabi (+ VIDEO)
- Lexus RZ ar lielāku bateriju, ātrāku uzlādi un drive-by-wire stūresratu (+ VIDEO)
- Avārija Jēkabpils rotācijas aplī – šoferim radušās veselības problēmas (+ VIDEO)
- Porsche 911 GT3 RS saduras ar BMW M2 - pamatīga avārija Nirburgringā (+ VIDEO)
- Dubļu kross Igaunijā (+ VIDEO)
- Minikrosovers Toyota Aygo X kļuvis par mazāko hibrīdauto savā klasē (+ VIDEO)
- Jānis Vanks izmēģina Volkswagen California Ocean (+ VIDEO)
- Par ko tāda attieksme? (+ VIDEO)
- BMW M2 CS uzstāda jaunu Nirburgringas rekordu (+ VIDEO)