Jaunais Audi Q7 kavēsies
Kompānija Audi nolēmusi atlikt modeļa Q7 jaunās paaudzes pirmizrādi sakarā ar izmaiņām, kas jāievieš automobiļa konstrukcijā.
Kā vēsta izdevums Autocar.uk, Q7 pēctecis kompānijas vadībai šķiet pārāk brutāls un izaicinošs, tādēļ krosovera izskats tiks pārveidots. Pēc pašreizējiem aprēķiniem izmaiņas konstrukcijā kompānijai izmaksās aptuveni 260 miljonus dolāru, taču tāda ir jaunā pētniecības un jauno modeļu izstrādes nodaļas vadītāja Ulriha Hakenberga griba. Atgādināsim, ka Hakenbergs šajā postenī nomainīja pieredzējušo darbinieku Volfgangu Dirhaimeru.
Iepriekš paziņotie plāni paredzēja, ka Audi Q7 startēs 2015.gadā, taču tagad modeļa starts atlikts uz nezināmu laiku.
Pašreizējās paaudzes Audi Q7 tiek ražots kopš 2006.gada, Vācijas tirgū krosovers, ko var pasūtīt ar 204-500 ZS jaudīgiem dīzeļa un benzīna motoriem nopērkams par cenu, sākot no 40 000 eiro.

LASI VĒL
- Ieilgusi stāvvietu jautājuma sakārtošana Rīgā (+ VIDEO)
- Ford GT uzstāda jaunu Nirburgringas rekordu amerikāņu auto (+ VIDEO)
- Pirmos dzērušos aiztur jau agri; reidi turpināsies (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 2.4.2026 Spānijā uz Ibizas salas: Dīzelis 1.919 un 95 benzīns 1.619 EUR (+ VIDEO)
- Rēzeknes novadā “Audi” vadītājs reibumā un bez tiesībām bēg no policijas (+ VIDEO)
- No 2. līdz 7. aprīlim – pastiprināta policijas klātbūtne uz ceļiem (+ VIDEO)
- Seši gadi bez rūpēm. Pagarinātā garantija Honda motocikliem (+ VIDEO)
- Kopš kara Tuvajos Austrumos sākuma gāzes cenas pieaugušas par aptuveni 70 %, naftas cenas — par 60 % (+ VIDEO)
- Solītais dīzeļdegvielas cenas samazinājums pagaidām nav novērojams (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 31.3.2026: Dīzelis 2.047 un 95 benzīns 1.747 EUR. Tas ir 30.6 EUR dārgāk uz bāku! (+ VIDEO)
