Izstāde Outdoor 2025 - tikšanās vieta motosezonas startam (+ VIDEO)
No 11. līdz 13. aprīlim izstāžu centrā Ķīpsala notiks tradicionālā pavasara izstāde Outdoor. Tā pilnībā veltīta dažādām āra aktivitātēm, bet motobraucēju vidē pazīstama kā tikšanās vieta sezonas sākumā.
“Ja tu neesi izstādē, tevis nav,” apgalvo Triumph Rīga un SIA SDK pārstāvis Arnis Blodons, “tur satiekas visi, kam interesē motocikli.”Šādu ļaužu Latvijā ir daudz, un Outdoor izstāde viņiem ir lieliska iespēja iepazīties ar aktuālajiem moto jaunumiem. Jau šobrīd dalībnieku sarakstā atrodami vismaz 15 motozīmolu pārstāvji. “Mēs piedalāmies katru gadu,” tā Blodons, “un nespēju iedomāties kaut vienu gadu, kad mēs tur nebūtu.
Bez visa veida mototehnikas Outdoor būs plaša velosipēdu izvēle, laivas, makšķernieku piederumi un vēl daudz kas cits, lai pavasaris un gaidāmā vasara izdotos pēc iespējas aktīvāka. Vairāk skaties TV Autoziņu sižetā.

LASI VĒL
- Kāpēc auto stāvvieta regulāri kļūdās, sūtot nepamatotus līgumsodus? (+ VIDEO)
- Ieilgusi stāvvietu jautājuma sakārtošana Rīgā (+ VIDEO)
- Ford GT uzstāda jaunu Nirburgringas rekordu amerikāņu auto (+ VIDEO)
- Pirmos dzērušos aiztur jau agri; reidi turpināsies (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 2.4.2026 Spānijā uz Ibizas salas: Dīzelis 1.919 un 95 benzīns 1.619 EUR (+ VIDEO)
- Rēzeknes novadā “Audi” vadītājs reibumā un bez tiesībām bēg no policijas (+ VIDEO)
- No 2. līdz 7. aprīlim – pastiprināta policijas klātbūtne uz ceļiem (+ VIDEO)
- Seši gadi bez rūpēm. Pagarinātā garantija Honda motocikliem (+ VIDEO)
- Kopš kara Tuvajos Austrumos sākuma gāzes cenas pieaugušas par aptuveni 70 %, naftas cenas — par 60 % (+ VIDEO)
- Solītais dīzeļdegvielas cenas samazinājums pagaidām nav novērojams (+ VIDEO)
