Ierobežots braukšanas ātrums K.Ulmaņa gatvē
Foto: publicitātes foto
G. | 11.10.2011
Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka Kārļa Ulmaņa gatvē virzienā uz centru ieviestas satiksmes organizācijas izmaiņas un tiek veikti remontdarbi.
K.Ulmaņa gatvē virzienā uz centru pie Paltmales ielas un Ozolnieku ielas remontdarbu laikā tiks mainīts lietus ūdens kanalizācijas kolektora posms un novērsta asfalta seguma deformācija.
Satiksmes departaments aicina sekot līdzi ceļa zīmēm un citiem satiksmes organizācijas tehniskajiem līdzekļiem, ievērot braukšanas ātruma ierobežojumus, kā arī būt saprotošiem.
Plašāku informāciju par satiksmes ierobežojumiem Jūs varat atrast Satiksmes departamenta mājas lapā www.rdsd.lv, remontdarbu kartē, kā arī sekojot Rīgas domes Satiksmes vadības centra Twitter kontam @rdsvc.
LASI VĒL
- Lexus RZ fascinē ar steer-by-wire stūri (+ VIDEO)
- Kāds ir “Gada Bezceļu auto 2026” uzvarētājs “Toyota Land Cruiser” (+ VIDEO)
- Eksperiments: Kā satiksmes izmaiņas Grīziņkalnā ietekmē operatīvo dienestu darbu (+ VIDEO)
- Par strīdus raisījušiem satiksmes mierināšanas pasākumiem Rīgā, "Spried ar Delfi" (+ VIDEO)
- Beidzot nogrieza bīstamo ceļa zīmes puļķi. Raksti komentāros, kur vēl ir tādas vietas pilsētā 30.04 (+ VIDEO)
- Rīgā piezemējies Cupra Formentor VZ5 (+ VIDEO)
- Ķīnai un Eiropai: Land Rover Freelander atgriežas jaunā veidolā (+ FOTO)
- Kā plānots iztērēt 40 miljonus eiro EKII privātā transporta atbalstam? Cik lieli būs pabalsti un kam (+ VIDEO)
- Protestā izskan skarbi vārdi par vēja parkiem; ministrs aicina ieraudzīt ieguvumus (+ IDEO)
- iAuto.lv redaktors Māris Ozoliņš raidījumā "Spried ar Delfi". Tēma: Kas notiek uz Latvijas ceļiem? (+ VIDEO)
